۱ رأی
شرح خدمات
ساعات کاری (بسته است)
شنبه
۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه
۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه
۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه‌شنبه
۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه
۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰
پنجشنبه
‌تعطیل
جمعه
‌تعطیل
ویدیو
خواندنی‌های مرتبط
هزینه ایمپلنت دیجیتال چقدر است؟

هزینه ایمپلنت دیجیتال چقدر است؟

خدمات دندانپزشکی در سال‌های اخیر پیشرفت بسیار زیادی کرده است و درمان‌های جدید و خوبی برای مشکلات دندانی به وجود آمده‌اند. ایمپلنت دندان یکی از روش‌های اصلی اصلاح طرح لبخند و جایگزینی بسیار مناسب برای دندان‌های از دست رفته می‌باشد. این روش کاشت دندان، امروزه پیشرفت بیشتری کرده است و ساده‌تر انجام می‌شود. ایمپلنت دیجیتال یکی از روش‌های نوین ایمپلنت دندان است که در آن مراحل کاشت دندان ساده‌تر انجام می‌شود و شما مدت زمان کوتاه‌تری را روی صندلی دندانپزشکی سپری خواهید کرد.
ادامه
درمان با ایمپلنت و نکات مهم در این مورد

درمان با ایمپلنت و نکات مهم در این مورد

یک مورد بسیار مهم در درمان بیماران با مشکلات لثه ‌ای مراجعه مرتب پس از تکمیل درمان است بیماران دارای مشکلات لثه ای به دو گروه کلی تقسیم می شوند: 1) بیماران با درگیری محدود به بافت لثه 2) درگیری پیشرفته تر و فراتر از لثه و شامل بافت های نگهدارنده دندان از جمله استخوان که در نهایت منجر به لقی و از دست رفتن دندان می شود.
ادامه
بیماری های لثه و ساختارهای نگهدارنده دندان

بیماری های لثه و ساختارهای نگهدارنده دندان

بیماری‌های لثه در اثر تجمع رسوبات میکروبی (پلاک) و جرم روی سطح دندان در مجاورت لثه ایجاد می‌شوند در صورت عدم درمان و پیشرفت، بیماری سبب تخریب بافت‌های نگهدارنده دندان میشود. بیماری های لثه در اثر تجمع رسوبات میکروبی (پلاک) و جرم روی سطح دندان در مجاورت لثه ایجاد می شوند که به صورت التهاب (قرمزى) در بافت لثه آغاز شده و می تواند همراه با خونریزی از بافت لثه باشد. در صورت عدم درمان و پیشرفت، بیماری سبب تخریب بافت های نگهدارنده دندان از جمله استخوان اطراف دندان گشته، که در نهایت میتواند منجر به لقی دندان و در موارد پیشرفته، از دست دادن دندان شود. نکته کلیدی در پیشگیری و کنترل بیماری های لثه انجام اصول بهداشتی شامل مسواک کردن و نخ کشیدن صحیح توسط بیمار و مراجعات دوره ای به دندانپزشک است که جهت کنترل و برداشت رسوبات میکروبی که به تناسب افراد مختلف در دوره های سه، شش و یک ساله انجام می شود.
ادامه
انجام ایمپلنت فوری تنها در یک جلسه

انجام ایمپلنت فوری تنها در یک جلسه

جراحی ایمپلنت دندان روشی است که در آن ریشه دندان با پایه های فلزی پیچ مانند، جایگزین شده و روکش روی آن قرار می گیرد. ایمپلنت دندان می ‌تواند دندان های آسیب دیده یا از دست رفته را با ظاهری واقعی جایگزین کند. جراحی ایمپلنت دندان مزایای بسیار زیادی داشته و معایب استفاده از دندان های مصنوعی یا بریج دندان را شامل نمی شود. نحوه انجام قرار گیری ایمپلنت دندان به نوع کاشت و وضعیت استخوان فک بستگی دارد. این جراحی ممکن است شامل چندین روش باشد و مهمترین مزیت آن پشتیبانی کامل از دندان های جدید از طریق بهبود استخوان در اطراف ایمپلنت است. با این حال، از آنجا که ترمیم استخوان به زمان نیاز دارد، فرایند کاشت ایمپلنت ممکن است ماه ها به طول انجامد.
ادامه
جراحی لیفت لثه، چه کسانی لازم دارند؟

جراحی لیفت لثه، چه کسانی لازم دارند؟

یک لحظه جلو آینه بروید و لبخند بزنید. سعی کنید مثل همیشه لبخند بزنید یا بخندید. به لثه‌های خود حین لبخند زدن یا خندیدن توجه کنید. وقتی می‌خندید خط لثه‌های شما در چه موقعیتی است؟ بالاتر از حد نرمال؟ پایین‌تر؟
ادامه
ایمپلنت فوری، بعد از کشیدن دندان

ایمپلنت فوری، بعد از کشیدن دندان

اتفاقا یکی از بهترین زمان ها برای قراردهی ایمپلنت بلافاصله بعد از کشیدن دندان است، در همان زمان که دندان خارج میشود، در همان جلسه و در همان روز ما ایمپلنت را جایگزین میکنیم. از این طریق تعداد جلسات مراجعه بیمار کاهش پیدا میکند، همینطور طول مدت درمان کوتاه تر میشود و ما زودتر میتوانیم به آن نتیجه نهایی درمان برسیم.
ادامه
علت تحلیل رفتن لثه ها

علت تحلیل رفتن لثه ها

یکی از مشکلاتی که ما به صورت شایع با آن رو به رو هستیم تحلیل های لثه در افراد است. عموما اولین کاری که ما باید انجام دهیم این است که علت را ردیابی کنیم. معمولا 2 علت باعث تحلیل لثه میشود. یکی التهاب هایی که در بافت لثه است که در این موارد اولین کاری که باید بکنیم این است که التهاب را حذف کنیم حتی گاهی اوقات لازم است که بافت های ملتهب را به روش تکنیک های مختلف جراحی حذف کنیم.
ادامه
درمان عفونت لثه چیست؟

درمان عفونت لثه چیست؟

یکی از اولین علائم عفونت لثه وجود خونریزی از بافت لثه است یا در بعضی موارد ممکن است بافت لثه دچار تغییر رنگ یا دچار تغییر قوام شود. این اولین علائم وجود التهاب لثه است و هر چقدر ما بتوانیم زودتر این علائم را تشخیص دهیم و بتوانیم درمان را شروع کنیم، با درمان های ساده تر میتوان بیماری را کنترل کرد و نتایج موفق تری گرفت.
ادامه
درباره ایمپلنت دندان

درباره ایمپلنت دندان

ایمپلنت مجموع قطعاتی است که با جراحی داخل فک ثابت می‌شوند روی آن دندان مصنوعی قرار می‌گیرد و در نهایت ظاهری مشابه با دندان طبیعی پیدا می‌کند.
ادامه
از دست دادن دندان، چه درمانی دارد؟

از دست دادن دندان، چه درمانی دارد؟

در اینگونه افراد ما 2 طرح داریم که میتوانیم برایشان انجام دهیم. یکی اینکه برویم سمت درمان ثابت با ایمپلنت، در این موارد تعداد ایمپلنت بیشتری در فک بالا و پایین عموما 6 تا 8 واحد ایمپلنت در فک بالا و بین 5 تا 7 واحد ایمپلنت در فک پایین قرار میدهیم تا بتوانیم یک پروتز دندان ثابت روی این ایمپلنت ها قرار دهیم.
ادامه

لطفاً در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

‍‍‍‍ارسال گزارش

۱۴۰۰/۱۱/۰۱
سلام ۲۹هفته باردارم ازدردلثه دارم میمیرم چکارکنم هرراهی کی بگی امتحان کردم دردش اروم نمیگیره عفونت کرده
۱۴۰۰/۱۱/۰۲

سلام باید حتما معاینه بشین تا مشکل را تشخیص و درمان کنیم

۱۴۰۰/۱۱/۰۱
سلام.من نوزاد پنچ ماهه دارم خواستم ببینم تو دوران شیر دهی میتونم ایمپلنت کنم .قبلا انجام دادم ماده بی حسی زیاد ضرر نداره بعد ایمپلنت میشه هیچ دارویی به خاطر شیرم مصرف نکنم
۱۴۰۰/۱۱/۰۲

سلام بله مشکلی نداره و قابل انجام هستش

۱۴۰۰/۰۹/۰۹
با سلام من مشکل تحلیل لثه دندان جلو داشتم ودکتر برام پیوند لثه انجام داد الان بعد از سه هفته هنوز احساس برجستگی در قسمت لثه دارم آیا این بر جستگی برطرف میشه؟
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
سلام من ۴ تا دندونامو تو فاصله ۱۳ سال و۱۲ سال پیش کشیدم دندونای ۶،۷ فکر کنم،میخاستم ببینم میشه ایمپلنت کرد دیر نشده؟درد نداره؟من خیلی ترسوام خون ببینم میترسم چکار کنم،ممنون میشم راهنماییم کنید
۱۴۰۰/۰۹/۰۷

سلام هیچ جای نگرانی نیست خیالتون راحت ، کار بصورت تخصصی انجام خواهد شد، تشریف بیارین و عکسهاتون رو بگیرین و چک بشه ، اطلاعات دقیق‌تر خدمتتون ارائه بشه

۱۴۰۰/۰۸/۱۱
من دندان ایمپلت میخوام بزارم
۱۴۰۰/۰۷/۲۱
سلام ایا شماره ای هست که من بتونم فایل اسکن دوندونام رو برای اقای دکتر بفرستم ؟من چند روز پیش حضوری خدمت رسیدم اسکنم اماده نبود ابا میشه بفرستم ؟
۱۴۰۰/۰۶/۰۸
سلام وقتتون بخیر من دندون جلوم خراب شده میخوام ایمپلنت کنم فقط میترسم همرنگ بقیه دندون هام نباشه چون دندون جلو هم هست خیلی استرس دارم میشه دقیقا هم رنگ دندون های خودم درآورد ؟
۱۴۰۰/۰۶/۰۹

درود ،بله همرنگ دندان های کناری خواهد بود

۱۴۰۰/۰۵/۰۵
سلام وقت بخیر خسته نباشی دکتر عزیزهزینه هر ایمپلنت چند هست
۱۴۰۰/۰۵/۰۵

سلام از ۵۹۰۰ شروع میشه

۱۴۰۰/۰۴/۳۱
سلام ببخشید من تقریبا پنج سال پیش روکش انجام دادم ولی یکی ازروکش هام ورم وعفونت داره مشکل از چیه ممنونم
۱۴۰۰/۰۴/۲۱
ممنون از پاسخ دهیتون کامپوزیت چطور آقای دکتر؟
۱۴۰۰/۰۴/۲۱

بله انجام میشه ولی باید تشریف بیارین حضوری معاینه بشین و در مورد امکان درمان کامپوزیت بررسی بشین

۱۴۰۰/۰۴/۲۰
قیمت هر واحد لمینت چنده؟ شما اقساطی هم کار میکنید دکتر؟
۱۴۰۰/۰۴/۲۰

سلام لمینیت در مطب کار نمیکنیم ، ایمپلنت کار میکنیم

۱۴۰۰/۰۳/۱۸
آقای دکتر من دندونای جلوم خیلی خرابه و بد شکله با توجه به سنم که 47 سالمه میتونم بکشم و ایمپلنت کنم؟
۱۴۰۰/۰۲/۰۴
لمینت آقای دکتر
۱۴۰۰/۰۲/۰۴

اگرچه سیگار برای سلامت لثه مضر می‌باشد ، ولی معمولا لیمینت از لحاظ تغییر رنگ به نسبت ونیر کامپوزیت کمتر دچار تغییر رنگ میشود

۱۴۰۰/۰۲/۰۳
سلام بعد از انجام لمینت سیگار کشیدن ممنوع میشه؟ تا چند وقت؟
۱۴۰۰/۰۲/۰۴

سلام، لمینیت یا ایمپلنت؟

۱۴۰۰/۰۲/۰۱
سلام آقای دکتر عفونت لثه درمانش چند جلسه طول میکشه و شامل بیمه میشه؟
۱۴۰۰/۰۲/۰۱

سلام بسته به میزان عفونت متفاوت هستش و باید بصورت کلینیکی و رادیوگرافی بررسی شود ، ولی قدم اول معاینه و جرمگیری هستش

۱۴۰۰/۰۱/۲۲
براي انجام ايمپلنت محدوديت سني وجود داره؟
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

از ۱۸ سال به بالا قابل انجام هستش

۱۴۰۰/۰۱/۲۲
سلام ايمپلنت فوري چقدر زمان ميبره؟
۱۴۰۰/۰۱/۱۸
سلام ،شیراز مطب دارید؟
۱۴۰۰/۰۱/۱۸
آیا با بیمه تکمیلی کار میکنید قیمت دندان پیش چقدره ایمپلنت ودندان آسیا چند
۱۴۰۰/۰۱/۱۸
سلام من دندونم کشیدم که ایملنت میخوام وجلوی دندانم یکم کج لمینت کنم یا ارتودنسی کنم فقط من ۳۴ سالم
۱۳۹۹/۱۱/۲۶
آیا انجام ایمپلنت در یک جلسه انجام می شود
۱۳۹۹/۱۲/۱۲

سلام بله جراحی در یک جلسه و مابقی کار حدود 3 ماه بعد

نظرات کاربران

ثبت نظر و امتیاز

نظری برای این آگهی ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظر می‌دهید.

×
۱۱ / ۱
۱۱ / ۲
۱۱ / ۳
۱۱ / ۴
۱۱ / ۵
۱۱ / ۶
۱۱ / ۷
۱۱ / ۸
۱۱ / ۹
۱۱ / ۱۰
۱۱ / ۱۱
×