۱ رأی
شرح خدمات

مراقبت های پوست مو زیبایی و لیزر
مشاوره رایگان پوست مو زیبایی و لیزر
جوانسازی صورت
مزوتراپی
بوتاکس
ژل
مزوژل
رفع اسکارهای پوست با میکرودرم ابرژن، میکرو نیدلینگ، RF، ساب سیژن
کاشت مو و ابرو زیر نظر جراح
رفع غبغب
زاویه سازی صورت
کربوکسی تراپی
روشن کردن، جوان سازی و بستن منافذ باز پوست با مزوتراپی، میکرونیدلنیگ و پیلینگ
بلفاروپلاستی و تزریق چربی زیر نظر جراح
رویش مجدد موها با مزوتراپی و جدیدترین متدها
جراحی های کوچک خال و زوائد پوستی
لیفت ورفع افتادگی های صورت و غبغب با هایفو و RF و نخ

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
دکتر سارا جلیلی، مراقبت های پوست مو زیبایی و لیزر
مراقبت های پوست مو زیبایی و لیزر مشاوره رایگان جوانسازی صورت مزوتراپی صورت بوتاکس در شمس آباد ژل در شمس آباد مزوژل در شمس آباد رفع اسکارهای پوست میکرودرم ابرژن میکرو نیدلینگ RF صورت ساب سیژن کاشت مو و ابرو رفع غبغب زاویه سازی صورت کربوکسی تراپی روشن کردن جوان سازی بستن منافذ باز پوست با مزوتراپی میکرونیدلنیگ و پیلینگ بلفاروپلاستی تزریق چربی زیر نظر جراح رویش مجدد موها مزوتراپی مو جراحی خال جراحی زوائد پوستی لیفت صورت رفع افتادگی صورت رفع غبغب با هایفو مراقبت های پوست مو زیبایی و لیزر در مجیدیه شمالی مشاوره رایگان در مجیدیه شمالی جوانسازی صورت در مجیدیه شمالی مزوتراپی صورت در مجیدیه شمالی بوتاکس در شمس آباد ژل در شمس آباد مزوژل در شمس آباد رفع اسکارهای پوست در مجیدیه شمالی میکرودرم ابرژن در مجیدیه شمالی میکرو نیدلینگ در مجیدیه شمالی RF صورت در مجیدیه شمالی ساب سیژن در مجیدیه شمالی کاشت مو و ابرو در مجیدیه شمالی رفع غبغب در مجیدیه شمالی زاویه سازی صورت در مجیدیه شمالی کربوکسی تراپی در مجیدیه شمالی روشن کردن در مجیدیه شمالی جوان سازی در مجیدیه شمالی بستن منافذ باز پوست با مزوتراپی میکرونیدلنیگ و پیلینگ بلفاروپلاستی در مجیدیه شمالی تزریق چربی زیر نظر جراح رویش مجدد موها مزوتراپی مو در مجیدیه شمالی جراحی خال در مجیدیه شمالی جراحی زوائد پوستی در مجیدیه شمالی لیفت صورت در مجیدیه شمالی رفع افتادگی صورت در مجیدیه شمالی رفع غبغب با هایفو
ویدیو
خواندنی‌های مرتبط
پروتز لب مدل عروسکی بهتره یا نچرال؟

پروتز لب مدل عروسکی بهتره یا نچرال؟

یکی از مدهای زیبایی که این روزها خیلی طرفدار پیدا کرده، پروتز لب مدل عروسکی است. این‌که کدام مدل از تزریق‌های ژل برای لب زیباتر است؛ برای تزریق ژل باید به چه نکاتی توجه کرد و قیمت ژل زدن را در این صفحه بخوانید.
ادامه
همه چیز درباره تزریق بوتاکس دور چشم، پیشانی و ابرو

همه چیز درباره تزریق بوتاکس دور چشم، پیشانی و ابرو

تزریق بوتاکس دور چشم، پیشانی، ابرو نه تنها یک راه عالی برای کاهش چین و چروک‌های صورت است، بلکه یک راه ساده برای جلوگیری از ایجاد یا عمیق شدن انواع مختلف چین و چروک‌ها نیز است.
ادامه
بوتاکس بهتر است یا لیفت با نخ؟

بوتاکس بهتر است یا لیفت با نخ؟

اگر به دنبال جوانسازی صورت خود هستید و انتخاب از میان روش‌های موجود برایتان سخت است، در این مقاله با ما همراه شوید تا پاسخی جامع برای سوال بوتاکس بهتر است یا لیفت با نخ؟ در اختیارتان قرار دهیم.
ادامه
جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

علائم پیری ممکن است از اوایل ۳۰ سالگی یا در برخی موارد، حتی از اواخر ۲۰ سالگی روی صورت شما ظاهر شوند. با این حال، راه‌های مختلفی برای برطرف کردن این علائم و چین و چروک‌ها وجود دارد. این مقاله را بخوانید تا با نحوه‌ی جوانسازی پوست با فیلر آشنا شوید.
ادامه

لطفاً در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

‍‍‍‍ارسال گزارش

۱۴۰۱/۰۴/۱۶
سلام میخواستم بپرسم دخترم ۳ ماهش ۵. ۴۰۰ وزنش خوب هست یا ن
۱۴۰۱/۰۴/۲۱

وز ن کود ک باید ۶ کیلو باشد لطفا برای پایش رشد به متخصص اطفال مراجعه فرمائید و طبق جداول رشد قد و ووزن دور سر کودک را تحت نظر داشته باشید

۱۴۰۰/۱۱/۲۵
سلام وقت بخیر خسته نباشین ببخشید برای لب میخواییم طبیعی باشه و فقط خط چروک ها باز شود و موندگاری بهتری داشته باشه فیلر بهتره یا چربی؟

نظرات کاربران

ثبت نظر و امتیاز
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
بوتاکس سر درد میگرنی رو خوب میکنه خانم دکتر؟
×
۱۵ / ۱
۱۵ / ۲
۱۵ / ۳
۱۵ / ۴
۱۵ / ۵
۱۵ / ۶
۱۵ / ۷
۱۵ / ۸
۱۵ / ۹
۱۵ / ۱۰
۱۵ / ۱۱
۱۵ / ۱۲
۱۵ / ۱۳
۱۵ / ۱۴
۱۵ / ۱۵
×