۷ رأی
شرح خدمات

🔴🔴🔴افرادی که قصد انجام عمل های زیبایی را دارند می‌توانند برای دیدن نمونه کارها به شماره ۰۹۹۲۹۷۶۱۲۷۳ در واتس اپ پیام دهند تا نمونه کارها به آنها نشان داده شود🔴🔴🔴

🔴جراحی های زیبایی صورت:
جراحی لیفت ابرو اندوسکوپ با اندوتاین
جراحی لیفت پوست صورت و گردن
جراحی لیفت شقیقه ، پیشانی و ابروها
جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی )
جراحی زیبایی گوش ( اتوپلاستی )
جراحی افتادگی پلک ( بلفاروپلاستی )
رفع چین و چروک‌ پیشانی با لیفت
جراحی زیبایی گونه و چانه
لیپوماتیک غبغب
پروتز چانه

🔴جراحی های زیبایی شکم و اندام:
جراحی ابدومینوپلاستی
لیفت شکم و پهلو و پشت (تورسورافی)
لیپوماتیک شکم و پهلو
جراحی لیفت بازو ( براکیوپلاستی )

🔴جراحی زیبایی سینه:
جراحی پروتز سینه
جراحی لیفت سینه ( ماستوپکسی )
کوچک کردن سینه در مردان ( ژنیکوماستی )
جراحی ماموپلاستی
جراحی کوچک کردن سینه
اصلاح نوک پستان فرورفته


🔴دکتر مجید نداف کرمانی
فوق تخصص جراحی پلاستیک
دکتر مجید نداف کرمانی عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران، دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و به عنوان یکی از بهترین جراحان فوق تخصص جراحی پلاستیک، عمل های موفق متعددی از جمله جراحی های زیبایی صورت و اندام را انجام داده اند.

🔴 آدرس اینستاگرام نمونه کارهای شکم و سینه
@drnadaf.pv

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
دکتر مجید نداف کرمانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک
جراحی زیبایی جراحی بینی عضو انجمن جراحان پلاستیک کلینیک زیبایی در سعادت آباد لیفت شقیقه در سعادت آباد ابدومینوپلاستی در سعادت آباد دکتر پیکرتراشی در سعادت آباد دکتر لاغری در سعادت آباد دکتر زیبایی در سعادت آباد کلینیک لاغری در سعادت آباد کلینیک زیبایی در شهرک غرب کلینیک لاغری در شهرک غرب دکتر زیبایی در شهرک غرب دکتر لاغری در شهرک غرب جراحی سینه جراحی بینی در شهرک غرب لیفت شکم در شهرک غرب جراحی لیفت گردن در شهرک غرب لفت شقیقه در شهرک غرب جراحی سینه جراحی بینی در سعادت آباد لیفت شکم در سعادت آباد جراحی لیفت گردن در سعادت آباد کلینیک لاغری در سعادت آباد جراحی لیفت ابرو اندوسکوپ با اندوتاین جراحی لیفت پوست صورت و گردن جراحی لیفت شقیقه جراحی زیبایی بینی رینوپلاستی جراحی زیبایی گوش اتوپلاستی جراحی افتادگی پلک بلفاروپلاستی رفع چین و چروک‌ پیشانی جراحی زیبایی گونه لیپوماتیک غبغب پروتز چانه جراحی ابدومینوپلاستی لیفت شکم تورسورافی لیپوماتیک شکم جراحی لیفت بازو براکیوپلاستی جراحی پروتز سینه جراحی لیفت سینه ماستوپکسی کوچک کردن سینه مردان ژنیکوماستی جراحی ماموپلاستی کوچک کردن سینه اصلاح نوک پستان فرورفته
ساعات کاری (بسته است)
شنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه‌شنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۹:۰۰
پنجشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۳:۰۰
جمعه
‌تعطیل
ویدیو
خواندنی‌های مرتبط
جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟

جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟

یکی از قدرتمندترین اعمال جراحی که سبب سفت کردن، تغییر شکل و بازگرداندن شکم(شل و افتاده) به حالت اولیه خود می شود. یکی از مهم ترین اعمال جراحی ترمیمی (تغییر شکل دهنده) برای بدن شما آبدومینوپلاستی (تامی تاک) است که به منظور دستیابی به یک شکم لاغرتر، مسطح تر ( صاف تر)، سفت تر( بدون شلی و افتادگی) و بدون هرگونه خطوط استریا (خطوطی که در اثر کشیده شدن پوست بر روی آن ایجاد میشود) انجام می شود.
ادامه
 عمل جراحی لیفت ابرو، انتخاب بهترین دکتر

عمل جراحی لیفت ابرو، انتخاب بهترین دکتر

لیفت صورت جزء مهمی از جوان­سازی صورت است. برخی از بیماران به اشتباه فکر می ­کنند که این عمل باعث لیفت ابرو می­ شود (علاوه بر صورت و گردن). اگرچه ابرو و پیشانی بخشی از صورت است، تحت تاثیر عمل لیفت صورت قرار نمی ­گیرد. لیفت ابرو یک عمل جداگانه است که به صورت جداگانه انجام می­ شود.
ادامه
معروف ترین جراح ماموپلاستی شمال تهران

معروف ترین جراح ماموپلاستی شمال تهران

پستان از غدد مترشحه شیر و بافت چربی تشکیل شده است. بافت چربی، محافظت و نگاهداری غدد ترشح کننده شیر را بر عهده گرفته و به پستان شکل و قوام می دهد. به طور طبیعی هر پستان از 15 تا 20 قسمت تشکیل شده که هر یک، لوب نامیده می شود و هر لوب به واحدهای کوچکتری تقسیم می شود که لوبول گفته می شود. لوبول واحد ترشحی پستان است و در روند شیردهی منجر به ترشح شیر می شود. از هر لوبول لوله های کوچکی منشعب می شود که اتصال آنها مجاری شیری را ایجاد می کنند که به نوک پستان در وسط هاله تیره رنگ پوست (آرئول) باز می شوند و به این ترتیب شیر را به طرف نوک پستان هدایت می کنند. فضاهای بین لوبول ها و مجاری را چربی پر می کند. در بارداری و شیردهی، دوران قاعدگی، دوره بلوغ و یائسگی، تغییراتی در پستان ها رخ می دهد که طبیعی است، اما آگاه باشید که هر گونه تغییر غیر طبیعی پستان را با پزشک در میان بگذارید.
ادامه
پیکر تراشی چیست؟

پیکر تراشی چیست؟

پیکر تراشی به تخلیه چربی‌های بدن به کمک دستگاه‌هایی مانند لیزرلیپولیز، لیپوماتیک، واتر جت یا لیپوساکشن گفته می‌شود. در واقع، پزشک با بهره‌گیری از این دستگاه‌ها، از ناحیه زیر پوست چربی‌های تجمع‌یافته در بدن را می‌شکند و تخلیه می‌کند. اگر این کار در نهایت دقت و توسط متخصصان درجه یک انجام نشود عدم رضایت از هزینه و حتی پیامد‌های ناگوار را به همراه خواهد داشت. در افرادی که شاخص توده بدنی آن‌ها بیش از حد است نباید روش‌های پیکرتراشی انجام شود، زیرا در روند این دسته از جراحی‌ها نباید بیش از ۳ تا ۳. ۵ لیتر چربی از بدن فرد استخراج شود در حالی که این میزان برای تناسب اندام این دسته از افراد پاسخگو نیست و آن‌ها را به نتیجه مطلوب نمی‌رساند. متاسفانه افراد و موسسات سودجو برای کسب درآمد این موارد مهم را در نظر نمی‌گیرند.
ادامه
جراحی بینی استخوانی، قبل از عمل بخوانید!

جراحی بینی استخوانی، قبل از عمل بخوانید!

افرادی که بینی استخوانی دارند، معمولاً برای از بین بردن قوز بینی خود، جراحی انجام می‌دهند تا نیم‌رخ زیباتری داشته باشند. اگر شما هم بینی استخوانی دارید و می‌خواهید عمل کنید، این مقاله را تا آخر بخوانید. بینی افراد به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می‌شود. بینی‌های استخوانی علاوه بر داشتن استخوان‌های زیاد، پوست نازک‌تری نسبت به بینی‌های گوشتی دارند. در نتیجه جراحی بینی استخوانی آسان‌تر است. شاید اصلاً همین آسانی باعث شده است که جراحی این بینی‌ها نتایج بهتری داشته باشد. شاید شما هم این موضوع را در پرس‌وجو از اطرافیان خود که قبلاً جراحی بینی انجام داده‌اند، متوجه شده باشید. معمولاً افرادی که بینی استخوانی دارند نسبت به کسانی که بینی گوشتی دارند، از نتایج عمل بینی خود بیشتر رضایت دارند.
ادامه
پروتز سینه، همه چیزهایی که باید بدانید

پروتز سینه، همه چیزهایی که باید بدانید

معمولا خانم‌ها روی اندازه سینه‌های خود حساسیت خاصی دارند، اما وقتی این حساسیت بیش از اندازه شود، چاره‌ای نیست جز عمل جراحی پروتز پستان. پروتز سینه، عملی است که در آن اندازه و فرم سینه‌ها تغییر می‌یابد و ناگفته پیداست که باعث زیبایی سینه‌ها، ایجاد تقارن در آنها و ترمیم سینه‌ها پس از سرطان پستان می‌شود. اگر سینه‌هایی کوچک یا نامتقارن دارید، یا می‌خواهید سینه‌هایتان را پس از سرطان سینه ترمیم کنید، یا حتی اگر قصد دارید فرم سینه‌هایتان را پس از بارداری و شیردهی تغییر دهید، این جراحی مناسب شما است.
ادامه
شیردهی با پروتز سینه

شیردهی با پروتز سینه

پس از دوره حاملگی پوست سینه افتاده و کشیده میشود که امری کاملا طبیعی است اما در افرادی که پروتز سینه انجام داده اند با توجه به خاصیت نگهدارندگی پروتز، افتادگی می تواند کمتر هم باشد.
ادامه
عمل جراحی ابدومینوپلاستی

عمل جراحی ابدومینوپلاستی

جراحی مینی ابدومینوپلاستی که به منظور تغییر شکل شکم و پهلو ها مورد استفاده قرار می گیرد، برای دستیابی به یک شکم لاغرتر، مسطح تر (صاف تر)، سفت تر(بدون شلی و افتادگی) و بدون هرگونه خطوط استریا (خطوطی که در اثر کشیده شدن پوست بر روی آن ایجاد می شود) انجام می شود.
ادامه
دوره نقاهت ابدومینوپلاستی

دوره نقاهت ابدومینوپلاستی

عمل جراحی زیبایی شکم مانند تمامی عمل های دیگر دارای دوران نقاهت مخصوص به خود می باشد. دوران نقاهت در این عمل در کل ده روز است اما حتما باید به میزان فعالیت هایی که فرد انجام می دهد، اهمیت قابل توجهی داده شود. فرد بهتر است شب عمل سعی کند کمی قدم بزند. داشتن حرکت های آرام در روز های بعد از عمل توصیه می شود.
ادامه
علت شل شدن سینه ها در بارداری

علت شل شدن سینه ها در بارداری

سینه ها ممکن است در بارداری هم مثل شکم دچار افتادگی شوند که علت آن هم باز به خاطر بزرگ شدن سینه ها به علت هورمون های بارداری و تجمع شیر در غدد شیری پستان است که بعد از شیردهی کاهش حجم پیدا خواهد کرد که این کاهش حجم باعث شلی و افتادگی پوست ناحیه سینه ها خواهد شد.
ادامه
کارهایی که بعد از عمل ابدومینوپلاستی باید انجام داد

کارهایی که بعد از عمل ابدومینوپلاستی باید انجام داد

در ابدومینوپلاستی یا تامی تاک چه به صورت جزئی و چه به صورت کامل، منطقه تحت عمل بخیه زده و بانداژ می‌شود. حتما باید به دستورات جراح یا پزشک خود درباره نحوه نگهداری از بانداژ در روزهای اول پس از عمل توجه ویژه‌ای کنید. بانداژی که در انواع عمل جراحی زیبایی شکم مورد استفاده قرار می‌گیرد سفت و کشسان است که موجب بهبودی بهتر زخم‌ها می‌شود.
ادامه
بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران

بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران

پیکرتراشی نوعی جراحی زیبایی است که به کمک آن می‌توان چربی‌های بدن را کم کرد و ماهیچه‌ها را حجم داد. پیکرتراشی بیشتر زمانی توصیه می‌شود که ورزش و رژیم غذایی مناسب در کاهش وزن فرد تاثیری ندارند. از این رو لازم است با بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران آشنا شوید.
ادامه
جدیدترین روش لیفت ابرو، کدوم بهتره؟

جدیدترین روش لیفت ابرو، کدوم بهتره؟

بسیاری افراد از فرم، مدل و تراکم ابروی‌های خود راضی نیستند و دوست دارند جدیدترین روش لیفت ابرو را امتحان کنند. در کلینیک‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها روش‌های مختلفی برای لیفت ابرو وجود دارد که با هم در نی‌نی‌بان بررسی‌شان می‌کنیم.
ادامه
ماندگاری لیفت شقیقه با جراحی و نخ

ماندگاری لیفت شقیقه با جراحی و نخ

ماندگاری لیفت شقیقه به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله جنس پوست، روش عمل و تبحر جراح. در این صفحه نی‌نی‌بان، گفته‌ایم که جراحی لیفت شقیقه چه مدت ماندگار است؟ عوارضش چیست و هزینه دو روش جراحی و نخ امسال چقدر در می‌آید؟
ادامه
بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

لیفت صورت و گردن، یکی از روش‌های جلوگیری از شل شدن و افتادگی پوست است. در این مطلب به شما بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران را معرفی خواهیم کرد.
ادامه
روش های لیفت ابرو،بهترین روش کدام است؟

روش های لیفت ابرو،بهترین روش کدام است؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، روش های بسیار متعددی به وجود آمده اند که می توان به کمک آن ها مشکل افتادگی ابرو را حل کرد. عمل لیفت ابرو یک روش بسیار موثر و پیشنهاد شده است. در این مقاله همه چیز درباره لیفتینگ ابرو به صورت دائمی شامل روش های مختلف انجام این جراحی، هزینه و عوارض آن را توضیح داده ایم
ادامه
بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی

بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی

لیفت اندوسکوپی پیشانی یا همان بالا کشیده شدن پوست پیشانی، لیفت ابرو را هم شامل می‌شود. خوبی آن این است جای زخم پس از عمل به حداقل می‌رسد.
ادامه
جراحی زیبایی لاله گوش اتوپلاستی چیست؟

جراحی زیبایی لاله گوش اتوپلاستی چیست؟

جراحی زیبایی لاله گوش اتوپلاستی، روشی است که به کمک آن می‌توانید شکل، اندازه یا موقعیت گوش‌های خود را تغییر دهید. روی این مقاله کلیک کنید تا با این جراحی بیشتر آشنا شوید.
ادامه
رینوپلاستی چیست؟ هزینه، مزایا و عوارض احتمالی

رینوپلاستی چیست؟ هزینه، مزایا و عوارض احتمالی

حتما نام جراحی زیبایی بینی به گوشتان رسیده، اما شاید ندانید که رینوپلاستی چیست؟ رینوپلاستی همان نام انگلیسی جراحی بینی است، البته تفاوت‌هایی جزئی با جراحی بینی دارد. در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا با رینوپلاستی، هزینه، مزایا و عوارض احتمالی آن آشنا شوید.
ادامه
قیمت لیفت شقیقه در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ چقدر است؟

قیمت لیفت شقیقه در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ چقدر است؟

عمل لیفت شقیقه که به منظور زیباتر کردن چهره و بهبود فرم ابرو‌ها انجام می‌شود، در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در این مطلب به قیمت لیفت شقیقه در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ می‌پردازیم.
ادامه

لطفاً در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

‍‍‍‍ارسال گزارش

۱۴۰۱/۱۰/۰۶
سلام وقت بخیر پسر من ده ماهش و چند روزی تب داشت به طوری که فقط با شیاف پایین میومد و استامینوفن جوابگو نبود حالا که تبش قطع شده روی پیشونی و پشت و شکمش جوش های قرمز ریز زده..خطرناکه؟؟ممنون میشم جواب بدین
۱۴۰۰/۱۲/۰۹
سلام.روز بخیر من یک پسر ۲ سال و هفت ماه دارم موهای موقع تولدش خیلی خوب بود یکبار تراشیدیم ولی اصلا ضخیم نشده و خیلی کم پشت هست و نرم.خودمم ریزش مو دارم و کم پشت هست موهام برای تقویت پسرم چیکار کنم از روغن ها میشه استفاده کنم؟
۱۴۰۰/۱۰/۰۹
سلام هزینه جراحی چانه چقدر است
۱۴۰۰/۰۹/۱۶
من یک بار عمل بلفارو انجام دادم متاسفانه عمل موفقی نبود آیا آقای دکتر مدافع عمل ترمیمی انجام میدهند ؟هزینه لیفت شقیقه چقدر است
۱۴۰۰/۰۹/۱۸

سلام بله برای اطلاع از هزینه ها با شماره های مطب تماس بگیرید 02122134997 02122134934

۱۴۰۰/۰۸/۳۰
سلام، آیا عمل بوکال فت ریموو برای صورت هم انجام میدین؟ آیا تزریق ژل در ناحیه بین دو ابرو( برای پر کردن خط ۱۱) انجام میدین؟ ممنون
۱۴۰۰/۰۸/۰۵
باسلام، هزینه عمل بینی برای بار دوم رو با (تخفیف بسیاار) میفرمائید..؟؟
۱۴۰۰/۰۷/۲۳
سلام خسته نباشید پسرمن53روزشه چندروزه هردوساعت مدفوع میکنه رنگ مدفوع زرده وکمی ذرات سفید آره به شکل عجیبی گریه میکنه وخوابش به شدت کم شده وزن گیریش خوبهممنون میشم راهنماییم کنید
۱۴۰۰/۰۷/۱۱
سلام وقتتون بخیر آقای دکتر امکان جراحی سینوزیت همزمان با تراش استخوان پیشانی و لیفت با اندوتاین وجود داره؟
۱۴۰۰/۰۵/۲۴
سلام . من ۴۰ سالمه میخوام پوستم مثل ۲۰ سالگی بشه جوان و شاداب ایا این امکان وجود داره؟
۱۴۰۰/۰۵/۲۲
سلام دکتر 300میلی گرم چند سی سی میشه
۱۴۰۰/۰۵/۱۶
قیمت جراحی بینی چقدر است وعوارض آن چیست
۱۴۰۰/۰۴/۲۷
سلام چطور میتونم خط اخم و خطوط کنار چشم خود رو از بین ببرم
۱۴۰۰/۰۴/۲۱
باسلام بنده38سالمه ودرقسمت گردنم 3اسکارکه مثل سالک روی پوستم هست وگودشده دارم شمابرای درمان زیباییش چه روشی روتوصیه میکنید؟
۱۴۰۰/۰۴/۱۷
سلام قبلا توسط دکتر معاینه آنلاین شدم ‌طبق دستور عمل مردم وبفرموده جناب دکتر درخوری هم کردم وزمان ۷ ماه رو سپری کردم الان تاریخ مراجعه مجدد بنده بسفارش آقای دکتر است جهت یادآوری در رشت جراحی ابدو انجام داده بودم که ناموفق وبا تبعات بود که با از بین رفتن پوست شکمم پیوند پوست لازم شد که از ناحیه پا گراف انجام شد نیاز بجراحی تکمیلی وزیبایی دارم ممنون
۱۴۰۰/۰۳/۲۳
سلام آقای دکتر. پسر یکساله من ، یکسال پیش لبش با شیشه یه مقدار بریده شد و بردیم دکتر گفت چون لب جای حساسی هست و بچه هم کوچیکه بهتره لب بخیه نشه چون جای بخیه هم روی لب میمونه ،حالا لب جوش خورده ولی رنگ جوشگاه با بقیه لب فرق داره و روشنتره . از این بابت خیلی ناراحتم . آیا میشه کاری کرد که این رد سفید جوشگاه رفع بشه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید چکار میشه کرد
۱۴۰۰/۰۳/۱۰
سلام میخواستم قیمت ابدوپلاستی رو بدونم
۱۴۰۰/۰۲/۳۱
جناب دکتر در کدام کلینیک یا بیمارستان جراحی میکنند؟ وهزینه عمل پروتز ولیفت سینه وابدومینو پلاستی (شکم)روی هم چقدر میشود؟
۱۴۰۰/۰۲/۲۴
سلام وقت بخیر هزینه لیفت کل صورت فرم دهی ابروچشم وگوشه لب وگونه قیمت لطفا
۱۴۰۰/۰۲/۰۷
سلام ببخشی ترمیم بینی حدودی هزینش چقدره
۱۴۰۰/۰۲/۰۶
ایا شما سندرم پولاند رو درمان میکنید یا جراحی انجام میدهید
۱۴۰۰/۰۲/۰۶
سلام ببخشید هزینه تزریق ژل با باسن چقدره
۱۴۰۰/۰۲/۰۶
سلام بینی گوشتی دارم اینکه امکان برگشت بینی گوشت زیاد هست چقدر صحت دارد؟ با بیمه کمیته امداد امکان درمان هست؟ هزینه درمان چقدر هست؟ متشکر از پاسخ شما
۱۴۰۰/۰۲/۰۶
درمورد سینه هابود که چیکارکنم بزرگ بشه
۱۴۰۰/۰۲/۰۱
سلام وقت بخیر من یه طرف لبم افتاده و دو طرف صورتم لاغره و خط افتاده قابل درمان است
۱۴۰۰/۰۱/۲۸
راجع به هزینه لیفت و تعویض پروتز سینه سوال داشتم ممنون
۱۴۰۰/۰۱/۲۴
سلام ببخشید هزینه عمل بینی چقدر هستش ؟ممنون
۱۴۰۰/۰۱/۲۲
سلام ببخشید شما جراحی ترمیم بخیه انجام میدین هم چنین جراحی لب رو؟
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
من میخوام پوستم زیبایی داشته باشم ولی نمیتونم چون صورتم دانه داره
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
چه قدربعدزایمان میتونم ابدوپلاستی کنم
۱۳۹۹/۱۱/۰۷
سلام وققتون بخیراقای دکترقبلاهم خدمت شماسوال پرسیدم امامتاسفانه جواب ندادین ،سوال من اینکه من پوستم به مدت چندسالی میشه کاملاتیره شده نه تمام بدنم فقط بعضی قسمتای که قابل دیدهم باشن مثل گردن صورت وبازوام تاساق دست علت چیه اقای دکترواینکه من بتادین استفاده کردم وزایمان هم داشتم اگه علت ایناهست میشه یه کرم ساختنی یادارویی برای رفع مشکلم معرفی کنین خداخیرتون بده واقعادرعذابم
۱۳۹۹/۱۱/۰۵
سلام خسته نباشید ببخشید من الان تقریبا شش ماهه که دارم به پوستم میرسم از آبرسان گرفته تا لایه بردار و اینا بعد با این که یه دوره لایه بردار سینره استفاده کردم و تا همین حالا هم از اسکراب لافارر و فوم لافارر استفاده میکنم ولی باز دور بر چونم و زیر چونم و دور لبام نسبت به کل صورتم تیره تره و برای جایه جوشام که هنوز جایه بعضیاشون مونده نمیدونم دیگه چی بزنم که خوب شن..و میشه خواهشاً یه محصول خوب معرفی کنین برای از بین بردن جایه جوش رو سینه و بازوها و گردن خیلی ممنون.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
سلام وقت بخیر هزینه تقریبی ابدومینوپلاسی چقدره؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
سلام میخواستم ابروهام کمی لیفت بشته البته بیشتر انتهای ابرو آیا برای انجام کار حتما بیهوشی انجام میشه من از بیهوشی میترسم و دوم اینکه هزینه لیفت ابرو حدودا چقدر است و در اخر دوره نقاهت لیفت ابرو چقدر هستش ایا کبودی و ورم داره یا نه
۱۳۹۹/۰۷/۱۶
باسلام قیمت عمل افتادگی شکم لطف میکنیدبفرمایید
۱۳۹۹/۰۷/۰۶
asdasdasdasd
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
سلام وخسته نباشید. سوالم این بود که عمل ابدو ولیفت سینه ولیپو را همزمان انجام میدید؟ واینکه دستگاه لیپو شما اسمش چه هست؟ وهزینه این سه تا چقدر میشه؟ سپاسگزارم
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
سلام،هزینه جراحی ابدومینوپلاستی فقط افتادگی پایین ناف چقدراست؟

نظرات کاربران

ثبت نظر و امتیاز
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
یک هفته پیش آقای دکتر نداف برای من عمل ماموپلاستی انجام دادند.با وجود بیماری‌های زمینه‌ای عمل من با موفقیت انجام شد.ایشون خیلی خوش اخلاق هستن.من خیلی خیلی از آقای دکتر و عملم راضیم.اجرشون با خدا‌.از ایشون کمال تشکر رو دارم‌.
۱۴۰۰/۰۱/۱۳
شما هم میتونید اندامی که قارچی شده باجراحی پاستیکی برطرف کنید
۱۳۹۹/۰۶/۲۱
سلام ببخشید من در دوران کودکی سوراخ دماغم به چیزی خورده ویه خورده پاره شده میشه کاریش کرد ممنون
۱۳۹۹/۰۶/۲۲

سلام لطفا تماس با09105898005

۱۳۹۹/۰۱/۲۰
سلام خدمت شما ببخشید من صورتم کک ومک داره لیزر اونارو از بین‌میبره؟؟
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
یکی از بهترین دکتر ها هستند
۱۳۹۸/۰۷/۰۱
سلام ابدومینوپلاستی چه فرقی با لیپوماتیک داره؟
۱۳۹۸/۰۵/۰۶
سلام آقای دکتر برای رفع غبغب چه کاری میشه کرد؟ لیپوماتیک میشه انجام داد؟
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
مطبشون خیلی شیک و مدرن بود که من از فضا خیلی انرژی خوبی گرفتم
۱۳۹۷/۰۹/۲۷
با سلام دكتر نداف كارشون فوق العاده است من سال ٩٠جراحي بيني انجام دادم پيش ايشون و راضي هستم
×
۵۰ / ۱
۵۰ / ۲
۵۰ / ۳
۵۰ / ۴
۵۰ / ۵
۵۰ / ۶
۵۰ / ۷
۵۰ / ۸
۵۰ / ۹
۵۰ / ۱۰
۵۰ / ۱۱
۵۰ / ۱۲
۵۰ / ۱۳
۵۰ / ۱۴
۵۰ / ۱۵
۵۰ / ۱۶
۵۰ / ۱۷
۵۰ / ۱۸
۵۰ / ۱۹
۵۰ / ۲۰
۵۰ / ۲۱
۵۰ / ۲۲
۵۰ / ۲۳
۵۰ / ۲۴
۵۰ / ۲۵
۵۰ / ۲۶
۵۰ / ۲۷
۵۰ / ۲۸
۵۰ / ۲۹
۵۰ / ۳۰
۵۰ / ۳۱
۵۰ / ۳۲
۵۰ / ۳۳
۵۰ / ۳۴
۵۰ / ۳۵
۵۰ / ۳۶
۵۰ / ۳۷
۵۰ / ۳۸
۵۰ / ۳۹
۵۰ / ۴۰
۵۰ / ۴۱
۵۰ / ۴۲
۵۰ / ۴۳
۵۰ / ۴۴
۵۰ / ۴۵
۵۰ / ۴۶
۵۰ / ۴۷
۵۰ / ۴۸
۵۰ / ۴۹
۵۰ / ۵۰
×