۳ رأی
شرح خدمات
دکتر علی کربلایی خانی جراح پلاستیک
⚪️جراح زیبایی و پلاستیک، فوق تخصص جراحی ترمیمی

زیبایی و جوانی میل طبیعی هر شخص است. دکتر علی کربلایی خانی فوق تخصص با تجربه جراحی زیبایی، به منظور کمک به اصلاح نقایص مادرزادی یا غیر مادرزادی ظاهری، کلینیک خودش را ایجاد کرده است.

🔵کلینیک جراحی پلاستیک ما در ایران دارای دو شعبه می باشد: در تهران و کرج.

🔴ما عمل های جراحی با هر سطح پیچیدگی و دشواری را انجام می دهیم:

جراحی پلاستیک شکم
لیپوساکشن
بزرگ کردن سینه
فرم دهی و پروتز سینه
کوچک کردن سینه برای زنان یا ماموپلاستی
جراحی سینه مردان یا ژنیکوماستی
جراحی بینی یا رینوپلاستی
بزرگ کردن باسن با تزریق چربی باسن یا لیفت برزیلی
لیفت صورت
جراحی پلک
پروتز سینه
لیپوماتیک
لیپوساکشن

🔵اگر به متخصص جراحی زیبایی در ایران نیاز دارید، با ما تماس بگیرید و برای مشاوره ثبت نام کنید. ما شما را در حل حساسترین مشکلات یاری خواهیم کرد. تخصص بالا و تجربه زیاد پزشکان ما با جراحی هزاران بیمار شامل تمام تخصص های جراحی پلاستیک مدرن می باشد:

🔵جراحی پلاستیک و ترمیمی.
ما به بیماران دارای نقص های ظاهری مادرزادی و افرادی که به علت حوادث، بیماری و یا عمل های جراحی دچار نقص ظاهری شده اند کمک می کنیم. ما هر مورد خاص را به دقت بررسی می کنیم، مشاوره می دهیم و صادقانه بیمار را از آنچه که باید از عمل جراحی انتظار داشته باشد مطلع می کنیم. همچنین برای هر بیمار آماده سازی قبل از عمل و دوره نقاهت پس از عمل نیز در نظر گرفته می شود.

🔵جراحی پلاستیک زیبایی
این بخش از جراحی پلاستیک بین زنان و مردان تمامی سنین از محبوبیت خاصی برخوردار است. اگر به یک جراح با تجربه در زیبایی سینه ، شکم یا رینوپلاستی و جراحی بینی نیاز دارید، محل درستی را انتخاب کرده اید. یک جراح حرفه ای زیبایی سینه بی خطر بودن عمل جراحی و نتیجه مطلوب را برای شما تضمین می کند.

🔵جراحی بینی یا رینوپلاستی، یکی دیگر از جراحی های محبوب بین زنان و مردان امروزه می باشد. اگر به مشاوره در زمینه جراحی بینی نیاز دارید، به متخصصان ما مراجعه کنید. در حال حاضر هزینه این خدمات زیاد نیست.

🔵کلینیک جراحی پلاستیک Jarraheplastic - رسیدگی به تمام مراجعان.
مسیر رسیدن به زیبایی و جوانی ساده نیست. قبل از اینکه تصمیم بگیرید ظاهر خود را عوض کنید، باید تمام جوانب مثبت و منفی این کار را در نظر بگیرید. به همین دلیل دکتر علی کربلایی خانی جراح پلاستیک و فوق تخصص زیبایی حتما یک جلسه مشاوره مقدماتی با بیمار برگزار می کند. ما به هیچ وجه سعی نمی کنیم بر تصمیم بیماران مان تأثیر بگذاریم. در جلسه مشاوره دکتر اطلاعاتی در مورد نتایجی که از عمل جراحی می توانید انتظار داشته باشید و موارد منفی موجود در پرونده شما را در اختیارتان قرار خواهد داد. شما می توانید از آزمایشاتی که باید قبل از عمل جراحی انجام بشوند، مراحل انجام آماده سازی لازم و نحوه گذراندن دوره پس از عمل را مطلع شوید.

🔵 در زمینه جراحی بینی و یا لیفت صورت به مشاوره نیاز دارید؟ به یکی از کلینیک های ما در تهران یا کرج مراجعه کنید. هیچ مشکلی برای ما غیر قابل حل نیست.
×
۸ / ۱
۸ / ۲
۸ / ۳
۸ / ۴
۸ / ۵
۸ / ۶
۸ / ۷
۸ / ۸
×
تناسب قیمت و خدمات
(۰)
نحوه برخورد
(۰)
سرعت پاسخ دهی
(۰)
کیفیت خدمات
(۳)