۰ رأی
شرح خدمات
مرکز توانبخشی مها
مرکز توانبخشی مها اولین کلینیک توانبخشی ( کاردرمانی جسمی، ذهنی، گفتار درمانی، رفتاردرمانی و بازی درمانی) در شرق تهران (حکیمیه) می باشد. این کلینیک دارای کادری مجرب (با سابقه حداقل ۵ سال) و همچنین تجهیزات کامل و مناسب در زمینه اتاق حسی و درمانهای مبتنی بر رایانه بوده و همچنین جلسات درمان از طریق محرک های بینایی و شنوایی در محیط نرم افزار های تخصصی در این مرکز انجام می شود. کودکان بیش فعال، اتیسم، اختلالات یادگیری( خواندن، نوشتن و ریاضی) و کودکان فلج مغزی و انواع مشکلات جسمی از درمان ها سود می برند.
جلسات تست و غربالگری در این مجموعه بر اساس تست ادراکی بینایی فراستیگ و تست توجه ANT و آزمون های استاندارد حافظه انجام شده و به اطلاع والدین می رسد.
کودکان پس از پذیرش درمان را به صورت مرحله به مرحله بر اساس اهداف کوتاه مدتی که توسط تیم درمانی تعیین شده پیش می روند و در انتهای هر مرحله نتایج به والدین گزارش می شود.
همچنین این مرکز آماده ارائه خدمات به کودکان نرمال در زمینه های شکوفایی خلاقیت، تقویت هوش، افزایش و بهبود مهارتهای یادگیری و اجتماعی و مهارتهای لازم جهت آمادگی برای پیش دبستان و دبستان می باشد.
×
×
تناسب قیمت و خدمات
(۰)
نحوه برخورد
(۰)
سرعت پاسخ دهی
(۰)
کیفیت خدمات
(۰)