۵ رأی
کوپن تخفیف
٪۱۰

با ارایه‌ی این کوپن می‌توانید از ٪۱۰ تخفیف کاربران نی‌نی‌بان برخوردار شوید.

تاریخ اعتبار: ۱۳۹۹/۰۱/۱۵

شرح خدمات

🔵شرح حال تلفنی در اكسير
خيلی موقع‌ها شده ما برای مراجعه به يک روانشناس يا يک كلينيک مشاوره و روانشناسی خودمون هم نميدونيم چی ميخوايم، نميدونيم بايد زنگ بزنيم چی بگيم. بعضی موقع‌ها ميگيم خوب اگه خودم می دونستم مشكل چيه كه ديگه به مركز مشاوره زنگ نمی زدم. بله كاملا درسته. ما در مركز مشاوره اكسير بعد از تماس شما با مركز، شماره تماس شما توسط كارشناسان ما گرفته خواهد شد و قبل از اينكه شما به مركز مراجعه كنيد، مشاوران متخصص مركز با شما تماس گرفته و راهنمايی كامل و رايگان را به شما می كند و بعد از آن در صورت نياز به مشاوره حضوری اقدام می كنيد.

🔴كلينيک تخصصی كودک اكسير
بچه‌ها هميشه در ابراز اهميت به مسائل مختلف از خودشون واكنش‌هايی رو نشون ميدن ما به‌عنوان والدين ممكن هر واكنشی كه از فرزندمون ببينيم را بر حسب يه اتفاقی قلمداد كنيم اما آيا اين كار درسته؟ اگه ما ببينيم فرزندمون در طول روز فعاليت بيش از حدی داره آيا بايد بگيم چقدر بچه پر جنب و جوشی دارم يا بگيم بچم بيش فعاله، يا اگه علائمی رو مي بينيم كه ممكنه كودک ما رو به افسردگی نزديک كنه بايد تحقيرش كنيم يا زودتر پيش گيری كنيم. مركز مشاوره اكسير با بيش از ۱۰ متخصص در زمينه‌های مختلف اختلالات ابتدا ارزيابی كلی را بر روی كودک شما انجام می دهند تا با توجه به خروجی اين ارزيابی تشخيص اوليه انجام شود كودک شما اگر نياز به انجام يكسری فعاليت‌ها داشت، درمانگر مربوطه به شما معرفی می شود.

🔴كلينيک تخصصی نوجوان اكسير
آينده ما افرادی رو می خواد كه ايده‌سازی بلد باشن، بتونن توانايی افراد رو در بهبود سطح كيفی كارشون بهبود ببخشن، بتونن برای ساير انسان ها توليد انگيزه كنن و نيرو محركه وجودشون رو به حركت وادار كنن، دقيقا كارهايی كه ربات ها قادر به انجامش نخواهند بود. والدين گرامی پس شما شک نكنيد در آينده شغلهايی خواهيم داشت كه امروز ذهنيتی نسبت بهشون نداريم. با آگاهی از تغييرات در ماهيت مشاغل شايد بتونيم با ديد بهتری فرزندانمون رو برای زمانه خودشون تربيت كنيم.
فرزندان ما نياز به ذهنی دارن كه بتونن خارج از چارچوب های مرسوم به مسائل نگاه كنن، بتونن ميزكارى ذهنی شون اينقدر وسيع باشه كه دل و روده مساله رو بهم بريزن و بتونن يه راهی برای حل مشكلات پيدا كنن. اونا به يه ذهن منتقد احتياج دارن كه بتونن عملكرد تكنولوژی رو زير نظر قرار بدن و بتونن راه‌حلهای متفاوت و خلاقانه‌ای برای رفع مشكلات پيدا كنن. روبات ها به راحتی می تونن كار بچه‌های شما رو در آينده بگيرن مگر اينكه بچه هاتون خلاق باشن. كلينيک تخصصی نوجوان علاوه بر خدمات روانشناسی نوجوان دوره‌هايی تحت عنوان دوره رهاب كه شامل (روابط، هويت شناسی، احساسات و بهداشت جنسی) می باشد برگزار می كند تا در آن به پرورش فكری، جسمی و جنسی نوجوان می پردازد.

🔴كلينيک جنسی اكسير
آمار مربوط به آمريكایی ها نشون ميده كه ۶۶ درصد مردها و ۴۴ درصد خانم ها حداقل يه بار در ماه به تماشای فیلم های غیراخلاقی می نشينن. با اين اوصاف، ديگه نميشه نسبت به يه همچين پديده‌ای بی تفاوت بود و‌ ضروريه كه در موردش صحبت كرد و تبعاتش رو به جامعه مون معرفی كرد. مهم‌ترين آسيب تماشای مكرر فيلم های پورن، ايجاد اختلال نعوظ هست افرادی كه به ديدن فیلم های غیر اخلاقی اعتياد دارن عموما دچار اختلال نعوظ، ديرانزالی و كاهش تمايل به شريک جنسی شون ميشن. پس بهتره كه اين مورد رو بتونيم با مشاوره صحيح در خود و شريک جنسيمون برطرف كنيم كه مركز مشاوره اكسير به شما دراين زمينه بهترين راهنمايی ها را خواهد كرد.

🔴كلينيک تخصصی بزرگسال اكسير
اكثر خانواده‌ها در زمان بروز مشكلات مختلف ممكنه بدون آگاهی داشتن، به مشاوره خانواده مراجعه كنن اما ممكنه شما برای رفع مشكل خود نياز به مشاوره خانواده نداشته باشيد كه در اين صورت شما به اشتباه راهنمايی مي‌شيد اما در اكسير همه چيز متفاوت است. ابتدا تمامی ارزيابي‌ها بر روی شما انجام شده و مشاوره صحيح به شما ارائه خواهد شد.

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
مرکز روانشناسی اکسیر شهرک غرب
ساعات کاری (بسته است)
شنبه
۱۲:۰۰ تا ۲۱:۰۰
یکشنبه
۱۲:۰۰ تا ۲۱:۰۰
دوشنبه
۱۲:۰۰ تا ۲۱:۰۰
سه‌شنبه
۱۲:۰۰ تا ۲۱:۰۰
چهارشنبه
۱۲:۰۰ تا ۲۱:۰۰
پنجشنبه
۱۲:۰۰ تا ۲۱:۰۰
جمعه
‌تعطیل
ویدیو

لطفاً در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

‍‍‍‍ارسال گزارش

سوالات و نظرات
ثبت نظر و امتیاز
گلسا زرین
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
تینشوون همه جوون و فعال و پر از انرژی بودن که این خودش هیلی خوب بود از نظر من
مرتضی حیدری
۱۳۹۸/۰۳/۲۷
من واقعا میتونم بگم بین جاهائی که رفتم اینجا از همه جا بهتر بود. وقعا ازشون ممنونم
مریم صادقی
۱۳۹۸/۰۴/۳۰
برای پرخاشگری فرزندم بهشون مراجعه کردم خیلی راضی بودم، برخورد پرسنل هم خیلی خوب بود
امین رضایی
۱۳۹۸/۰۴/۳۰
با تشکر از پرسنل خوبه مجموعه اکسیر خیلی خوب ما رو راهنمایی کردن و مشکلمون رفع شد .
×
۶ / ۱
۶ / ۲
۶ / ۳
۶ / ۴
۶ / ۵
۶ / ۶
×