۲ رأی
شرح خدمات

🔴مرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب
●با بهره گیری از نیروی انسانی توانمند و با تجربه، زیر ساخت های مدرن و روش های علمی روز دنیا، توانایی انجام انواعی از بررسی ها و تست های تشخیصی و ژنتیکی را برای مراجعین دارا می باشد .
بی‌شک این امر حاصل تعهد و مسئولیت پذیری بنیان گذاران، سرپرستان و یکایک کارکنان این مجموعه به ارائه و حفظ بالاترین کیفیت خدمات و کسب رضایت مراجعین می باشد.
●مرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی و تشخیص طبی تهران لب، علاوه بر بهره گیری از مجموعه ای از کارشناسان و تکنسین های آموزش دیده‌ی مجرب، و مسلط به دانش و تکنیک های روز دنیا، از همکاری‌های علمی و حرفه ای سازمان یافته با محققین و مراکز داخلی و بین المللی در جهت تحقق هدف والای خود، یعنی جوابگویی و انجام تست ها با بالاترین دقت و کمترین زمان ممکن بهره برده است
●این مرکز به عنوان یک مجتمع آزمایشگاهی خدمات متنوع مشاوره ای و تشخیصی را به هم وطنان ارائه کرده و همواره در تلاش برای تجهیز بخش ها و راه اندازی تست های جدید در این مجموعه می باشد .
●تیمی از متخصصان در این مرکز تفسیر تمامی نتایج حاصله از تست ها، با سختگیرانه ترین معیار سنجش صورت گرفته و امکان مشاوره به بیماران قبل و بعد از انجام تست مورد نظر وجود دارد .

🔴خدمات ارائه شده در مطب تهران لب:
●پاتولوژی
●تشخیس طبی
●ژنتیک

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
آزمایشگاه تهران لب
ساعات کاری (باز است)
شنبه
۰۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰
یکشنبه
۰۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰
دوشنبه
۰۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰
سه‌شنبه
۰۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰
چهارشنبه
۰۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰
پنجشنبه
۰۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰
جمعه
‌تعطیل
ویدیو

لطفاً در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

‍‍‍‍ارسال گزارش

ثبت سوال درباره خدمات
بیتا همدانی
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
سلام من الان 37 سال دارم و همسرم قبلا وازکتومی کرده بود ولی 5 سال پیش عمل کرد و باز کرد الان 5 سال است که هیچگونه جلوگیری انجام نمیدهم ولی باردار نمیشویم آیا تست ناباروری در کلینیک شما از من و همسرم گرفته میشود و سوال بعدی آیا این آزمایش ها تحت پوشش بیمه هست یا آزاد
ثبت نظر و امتیاز
محمدرضا آزاد
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
آزمایشگاه خیلی خوبی هستش ، کادر بسیار خوبی دارن ...
آزمایشگاه تهران لب
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
ممنون،در خدمتتون هستیم
×
۱۰ / ۱
۱۰ / ۲
۱۰ / ۳
۱۰ / ۴
۱۰ / ۵
۱۰ / ۶
۱۰ / ۷
۱۰ / ۸
۱۰ / ۹
۱۰ / ۱۰
×