۲ رأی
کوپن تخفیف
٪۵

با ارایه‌ی این کوپن می‌توانید از ٪۵ تخفیف کاربران نی‌نی‌بان برخوردار شوید.

تاریخ اعتبار: ۱۳۹۹/۰۱/۲۹

شرح خدمات

⚪️آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی، مرکز تشخیص ناباروری مردان

🔵آزمایشگاه نورا در سال ۱۳۹۳ با هدف انجام آزمایشات خاص و نادر شروع به کار نمود. با توجه به حساسیت موجود در این آزمایشات اولین تلاش این مرکز در نیل به این اهداف بالا بردن کیفیت عملی و علمی در آزمایشگاه بوده است.

🔴این مرکز جهت پذیرش، انجام و گزارش دهی آزمایشات از بخش های ذیل بهره گیری می نماید:
۱-بیوشیمی
۲-خون شناسی(هماتولوژی)
۳-هورمون شناسی و ایمونولوژی
۴-سرولوژی
۵-الکتروفورز
۶- میکروب شناسی، انگل شناسی، آنالیز ادرار
۷-بیولوژی مولکولی
۸-اسپرموگرام
۹- ژنتیک

🔵لذا طبق برنامه ای مدون و از پیش تعیین شده و سیستماتیک در راستای تحقق اهداف سیستم مدیریت کیفیت به شرح ذیل قدم برداشته ایم:
۱- ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی به گونه ای که همواره معیار و شاخصی برای ارزیابی کیفیت باشیم.
۲- افزایش رضایتمندی افرادی که به گونه ای با این مرکز در ارتباط هستند، به شیوه ای که قدرت خود را در برطرف کردن نیازهای همیشگی آنان افزایش دهیم.

🔵تحقق اهداف فوق همواره مد نظر و کعبه آمال مدیریت و تمامی کارکنان آزمایشگاه بوده و با تمام وجود شرایط تسهیل کننده نیل به این اهداف را می جوئیم. در این خصوص همواره، استفاده از ادوات و تجهیزات مدرن، مکانیزه و به روز که خطای انسانی در آن به حداقل رسیده باشد، به کارگیری کارکنان مجرب، آموزش دیده و نیز ارتقاء و باز آموزی دوره ای آنان در خصوص موارد تخصصی کنترل کیفی و نیز اخلاق حرفه ای در آزمایشگاه، برگزاری سمینارها و کارگاههای آموزشی، در کنار مدیریت علمی و سیستماتیک طبق استاندارد های بین المللی جزء لاینفک سیاست گذاری های کلان این مرکز می باشد. استاندارد خدمات آزمایشگاهی مورد استفاده در این آزمایشگاه ISO-۹۰۰۱ و ISO-۱۰۰۰۲ و الزامات آزمایشگاه مرجع سلامت و بهره گیری از الزامات فنی و مدیریتی ISO ۱۵۱۸۹ می باشد. خرسندی و رضایت مراجعین و تمامی افرادی که به گونه ای با این مرکز در ارتباط هستند از عملکرد این مجموعه، بدون شک بزرگترین پاداشی است که ما به دنبالش هستیم. تمامی مدیران و کارکنان آزمایشگاه نورا خود را ملزم و متعهد به آموزش مستند سازی، تضمین کیفیت و ایمنی در آزمایشگاه می دانند و مکلفند که همواره طبق خط مشی ها و روش های اجرائی طرح ریزی شده عمل نمایند. رعایت اصول اخلاق حرفه ای به منظور ایجاد کیفیت مناسب نتایج در تمامی فرایند های این آزمایشگاه جزء سیاست های این مرکز می باشد. مدیریت این مرکز سازگاری عملکرد و تمامی فرایند های تشکیل دهنده آزمایشگاه را با الزامات این استاندارد و نیز الزامات ملی آزمایشگاه مرجع سلامت تضمین نموده و خود را متعهد و ملزم به اجرای کامل آن می داند و از همه مهمتر اینکه تمامی پرسنل آزمایشگاه بر این باورند که می توانند و این عاملی است که به کشور ایران و ایرانی بودن خود افتخار می کنیم.

🔵۵% تخفیف برای روزهای پنجشنبه

🔵بیمه های طرف قرارداد:
سازمان تامین اجتماعی
بیمه خدمات درمانی
بیمه ارتش (نیروهای مسلح)
بیمه سلامت ایران
بیمه آتیه سازان حافظ
بیمه البرز
بیمه صدا و سیما
بیمه سامان

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
آزمایشگاه نورا بلوار اندرزگو
ساعات کاری (باز است)
شنبه
۰۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰
یکشنبه
۰۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰
دوشنبه
۰۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰
سه‌شنبه
۰۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰
چهارشنبه
۰۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰
پنجشنبه
۰۷:۰۰ تا ۱۴:۳۰
جمعه
‌تعطیل

لطفاً در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

‍‍‍‍ارسال گزارش

سوالات و نظرات
ثبت نظر و امتیاز
مریم
۱۳۹۸/۱۰/۰۱
پرسنل بسیار مودب و پیگیر
×
×