۲ رأی
کوپن تخفیف
٪۵

با ارایه‌ی این کوپن می‌توانید از ٪۵ تخفیف کاربران نی‌نی‌بان برخوردار شوید.

تاریخ اعتبار: ۱۳۹۹/۰۶/۰۱

شرح خدمات

⚪️آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی، مرکز تشخیص ناباروری مردان

🔵آزمایشگاه نورا در سال ۱۳۹۳ با هدف انجام آزمایشات خاص و نادر شروع به کار نمود. با توجه به حساسیت موجود در این آزمایشات اولین تلاش این مرکز در نیل به این اهداف بالا بردن کیفیت عملی و علمی در آزمایشگاه بوده است.

🔴این مرکز جهت پذیرش، انجام و گزارش دهی آزمایشات از بخش های ذیل بهره گیری می نماید:
۱-بیوشیمی
۲-خون شناسی(هماتولوژی)
۳-هورمون شناسی و ایمونولوژی
۴-سرولوژی
۵-الکتروفورز
۶- میکروب شناسی، انگل شناسی، آنالیز ادرار
۷-بیولوژی مولکولی
۸-اسپرموگرام
۹- ژنتیک

🔵لذا طبق برنامه ای مدون و از پیش تعیین شده و سیستماتیک در راستای تحقق اهداف سیستم مدیریت کیفیت به شرح ذیل قدم برداشته ایم:
۱- ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی به گونه ای که همواره معیار و شاخصی برای ارزیابی کیفیت باشیم.
۲- افزایش رضایتمندی افرادی که به گونه ای با این مرکز در ارتباط هستند، به شیوه ای که قدرت خود را در برطرف کردن نیازهای همیشگی آنان افزایش دهیم.

🔵تحقق اهداف فوق همواره مد نظر و کعبه آمال مدیریت و تمامی کارکنان آزمایشگاه بوده و با تمام وجود شرایط تسهیل کننده نیل به این اهداف را می جوئیم. در این خصوص همواره، استفاده از ادوات و تجهیزات مدرن، مکانیزه و به روز که خطای انسانی در آن به حداقل رسیده باشد، به کارگیری کارکنان مجرب، آموزش دیده و نیز ارتقاء و باز آموزی دوره ای آنان در خصوص موارد تخصصی کنترل کیفی و نیز اخلاق حرفه ای در آزمایشگاه، برگزاری سمینارها و کارگاههای آموزشی، در کنار مدیریت علمی و سیستماتیک طبق استاندارد های بین المللی جزء لاینفک سیاست گذاری های کلان این مرکز می باشد. استاندارد خدمات آزمایشگاهی مورد استفاده در این آزمایشگاه ISO-۹۰۰۱ و ISO-۱۰۰۰۲ و الزامات آزمایشگاه مرجع سلامت و بهره گیری از الزامات فنی و مدیریتی ISO ۱۵۱۸۹ می باشد. خرسندی و رضایت مراجعین و تمامی افرادی که به گونه ای با این مرکز در ارتباط هستند از عملکرد این مجموعه، بدون شک بزرگترین پاداشی است که ما به دنبالش هستیم. تمامی مدیران و کارکنان آزمایشگاه نورا خود را ملزم و متعهد به آموزش مستند سازی، تضمین کیفیت و ایمنی در آزمایشگاه می دانند و مکلفند که همواره طبق خط مشی ها و روش های اجرائی طرح ریزی شده عمل نمایند. رعایت اصول اخلاق حرفه ای به منظور ایجاد کیفیت مناسب نتایج در تمامی فرایند های این آزمایشگاه جزء سیاست های این مرکز می باشد. مدیریت این مرکز سازگاری عملکرد و تمامی فرایند های تشکیل دهنده آزمایشگاه را با الزامات این استاندارد و نیز الزامات ملی آزمایشگاه مرجع سلامت تضمین نموده و خود را متعهد و ملزم به اجرای کامل آن می داند و از همه مهمتر اینکه تمامی پرسنل آزمایشگاه بر این باورند که می توانند و این عاملی است که به کشور ایران و ایرانی بودن خود افتخار می کنیم.

🔵 آزمایشگاه نورا واقع در فرمانیه بلوار اندرزگو نبش عبدالهی جنوبی پلاک ۷۲ ساختمان پارسیان مفتخر است آمادگی خود را جهت ارائه خدمات آزمایشگاهی به آن مرکز محترم به عرض حضرتعالی برساند.
این آزمایشگاه با تکیه بر سوابق درخشان مدیران خود اعلام می نماید جهت انجام آزمایش های سرولوژیک COVID-۱۹ با در نظر گرفتن تخفیف نسبت به تعرفه اعلام شده خدمات خود را به آن مرکز محترم عرضه نماید، لذا متمنی است جهت همکاری اقدامات لازم را مبذول فرمایید.
ویروس SARS-COV۲ که در سال ۲۰۱۹ در شهر ووهان چین کشف شده است، عامل بیماری COVID-۱۹ یک کرونا ویروس RNA دار تک رشته این است که ژنوم آن شبیه ویروس سارس و ویروس های کرونای خفاش است.
آزمایشگاه نورا امکان ارزیابی ویروس کرونا را با دو روش دارد:
روش ۱. پس از ورود ویروس به بدن انسان سیستم ایمنی ابتدا به صورت سلولار و سپس به صورت همورال با ترشح آنتی بادی بر علیه ویروس وارد عمل می شود. اولین آنتی بادی ایجاد شده توسط سلول های ایمنی از کلاس IgM می باشد که حضور یا تیتر بالای IgM نشان دهنده مرحله حاد بیماری می باشد و در ادامه آنتی بادی کلاس IgG به عنوان پاسخ پایدار علیه این ویروس دربدن فرد میزبان افزایش می یابد که نشان دهنده ایجاد ایمنی علیه ویروس می باشد.
کلاس IgG فرم ماندگار در سرم می باشد، حضور هر دو آنتی بادی به معنی شرایط عبوری از حالت حاد به فرم پایدار می باشد و حضور کلاس IgG به تنهایی نشانه ایمن بودن فرد می باشد و فرد با تیتر بالای IgG می تواند به عنوان اهداکننده پلاسمای خود را به فرد مبتلا که درمرحله حاد می باشد اهدا نماید. از جمله مزیت های ارزیابی آنتی بادی نسبت به سایر تست ها دقت بالای تست (بیش از ۹۰ درصد) می باشد.
با ارزیابی این دو کلاس آنتی بادی به روش الایز افراد را می توان به چهار گروه تفکیک کرد:
۱. افراد درگیر در مرحله اولیه بیماری (افزایش IgM)
۲. افرادی که در حال گذر از مرحله حاد به مرحله پایدار هستند (حضور همزمان دو کلاس IgG&IgM)
۳. افرادی که بهبود یافته اند و دارای پاسخ ایمنی مناسب هستند (با افزایش IgG)
۴. افرادی که هنوز در معرض ویروس کرونا قرار نگرفته اند (بدون تیتر IgG & IgM)
روش ۲. انجام تست PCR برای ویروس کرونا که ژنوم RNA ویروس تشخیص داده می شود این آزمایش با نمونه برداری از حلق و مجرای تنفسی انجام می پذیرد. از مزیت های این تست تشخیص بیماری در مراحل اولیه می باشد.
شایان ذکر است آزمایشگاه نورا در انجام هر دو تست توانا بوده و دارای ظرفیت بیش از ۵۰۰ تست در روز می باشد.
قبلا از همکاری شما کمال تشکر را داریم.
مدیریت آزمایشگاه نورا


🔵۵% تخفیف برای روزهای پنجشنبه

🔵بیمه های طرف قرارداد:
سازمان تامین اجتماعی
بیمه خدمات درمانی
بیمه ارتش (نیروهای مسلح)
بیمه سلامت ایران
بیمه آتیه سازان حافظ
بیمه البرز
بیمه صدا و سیما
بیمه سامان

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
آزمایشگاه نورا بلوار اندرزگو
ساعات کاری (بسته است)
شنبه
۰۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰
یکشنبه
۰۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰
دوشنبه
۰۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰
سه‌شنبه
۰۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰
چهارشنبه
۰۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰
پنجشنبه
۰۷:۰۰ تا ۱۴:۳۰
جمعه
‌تعطیل
ویدیو

لطفاً در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

‍‍‍‍ارسال گزارش

ثبت سوال درباره خدمات

سوالی برای این آگهی ثبت نشده است. اولین نفری باشید که سوالی می‌پرسد.

ثبت نظر و امتیاز
مریم
۱۳۹۸/۱۰/۰۱
پرسنل بسیار مودب و پیگیر
ftme
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
اگ میشه تست خانگی معرفی کنید بدونیم جنینمون چیه
×
۱۹ / ۱
۱۹ / ۲
۱۹ / ۳
۱۹ / ۴
۱۹ / ۵
۱۹ / ۶
۱۹ / ۷
۱۹ / ۸
۱۹ / ۹
۱۹ / ۱۰
۱۹ / ۱۱
۱۹ / ۱۲
۱۹ / ۱۳
۱۹ / ۱۴
۱۹ / ۱۵
۱۹ / ۱۶
۱۹ / ۱۷
۱۹ / ۱۸
۱۹ / ۱۹
×