۲ رأی
شرح خدمات

🔴دکتر ندا تفضلی هرندی
●جراح و دندانپزشک
●دندانپزشکی ویژه بانوان و کودکان

🔴خدمات ارائه شده در مطب خانم دکتر ندا تفضلی هرندی:
🔸دندانپزشکی کودکان:
●معاینه
●تشخیص و پرتونگاری
●کنترل رفتار کودکان
●درمان ریشه دندان های شیری و دائمی جوان
●روکش های استنلس استیل و پلی کربنات
●تراماتولوژی پوسیدگی و پیشگیری
●جراحی در کودکان
●بیماری های پریودنتال
●دندانپزشکی جامعه نگر، دندانپزشکی بیمارستانی و کودکان استثنایی می باشد
●معاینه سلامت دهان نوزادان، ارزیابی ریسک در مادر و کودک
●مراقبت دندانپزشکی پیشگیری شامل تجویز فلوراید و توصیه هایی در رابطه با تغذیه و رژیم غذایی
●مشاوره در زمینه عادات دهانی (مثل استفاده از پستانک و مکیدن انگشت)
●ارزیابی و درمان زود هنگام برای صاف و ردیف کردن دندان ها
●ترمیم پوسیدگی های دندانی
●درمان بیماری های لثه در کودکان
●مراقبت در صدمات وارده به دندان ها (مثل دندان های شکسته، جابجا شده، یا خارج شده)
●ارائه خدمات دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی عمومی
🔸دندانپزشکی بزرگسالان:
●دندانپزشکی در بارداری
●بیلیچینگ
●دندانپزشکی ترمیمی زیبایی
●کامپوزیت ها
●ونیرهای کامپوزیتی
●لامینیت یا پوشش های چینی زیبایی

📣طرف قرارداد با بیمه دانا و پارسیان
📣کادر مجرب دندانپزشکی خانم
📣با مناسب ترین هزینه
📣شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ با تعیین وقت قبلی

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
دندانپزشکی دکتر ندا تفضلی هرندی
ساعات کاری (بسته است)
شنبه
۱۵:۰۰ تا ۲۰:۰۰
یکشنبه
۱۵:۰۰ تا ۲۰:۰۰
دوشنبه
۱۵:۰۰ تا ۲۰:۰۰
سه‌شنبه
۱۵:۰۰ تا ۲۰:۰۰
چهارشنبه
۱۵:۰۰ تا ۲۰:۰۰
پنجشنبه
‌تعطیل
جمعه
‌تعطیل
ویدیو
خواندنی‌های مرتبط
درمان پوسیدگی دندان شیری، لزومی دارد؟

درمان پوسیدگی دندان شیری، لزومی دارد؟

دندان‌های شیری از حدود 6-7 ماهگی در دهان نوزاد رویش می‌یابند و تا حدود سن 2 سالگی به طور طبیعی کودکان دارای 20 عدد دندان شیری می‌باشند. در بسیاری از مواقع کودکان به دلایل مختلفی دچار پوسیدگی زودرس این دندان‌ها می‌گردند و این امر چالش‌های بسیاری را برای خانواده و کودک رقم می‌زند. یکی از مهمترین این چالش‌ها برای خانواده‌ها تصمیم گیری درمان این دندان‌ها با توجه به سن کم کودک می‌باشد. در ادامه این مطلب به مهم‌ترین جنبه‌های اهمیت دندان‌های شیری اشاره خواهیم کرد.
ادامه
دندانپزشکی برای کودکان

دندانپزشکی برای کودکان

مراقبت اولیه و پیشگیرانه از دهان و دندان کودکان بسیار مهم است. این موضوع مخصوصا زمانی که دندان های شیری در می آیند تا زمانی که جای خود را به دندان های دائمی میدهند از اهمیت بیشتری برخوردار است. هیچ چیز برای ما مهمتر از فرزندانمان نیست. بخشی از مسئولیت ما رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از بروز مشکلات و بیماری های مربوط به دندان فرزندانمان است. خوشبختانه دندانپزشک اطفال تخصص های لازم برای مراقبت و جلوگیری از این موارد را دارا می باشد.
ادامه
مزایای کامپوزیت ونیر

مزایای کامپوزیت ونیر

زیبایی لبخند تأثیر زیادی بر زیبایی چهره گذاشته و اعتماد به نفس افراد را می‌تواند تا حد زیادی تحت تأثیر قرار دهد. افرادی که به علت نازیبایی دندان‌هایشان لبخند خوبی ندارند ممکن است جنبه‌های مختلف زندگی اجتماعی و حرفه‌ای شان تحت تأثیر قرار بگیرد. زیبایی لبخند تأثیر زیادی بر زیبایی چهره گذاشته و اعتماد به ‌نفس افراد را می‌تواند تا حد زیادی تحت تأثیر قرار دهد. افرادی که به علت نازیبایی دندان‌هایشان لبخند خوبی ندارند ممکن است جنبه‌ های مختلف زندگی اجتماعی و حرفه‌ ای شان تحت تأثیر قرار بگیرد. بسیاری از افراد هزینه کافی برای زیبا سازی لبخند و درمان‌های پرهزینه زیبایی ندارند به همین علت تصور می‌کنند نمی‌توانند به لبخند زیبا دست پیدا کنند. اما باید بدانید روش‌های کم هزینه تر نیز برای این منظور وجود دارد. یکی از این روش‌ها ونیر کامپوزیت دندان است.
ادامه
تفاوت قیمت لمینت و کامپوزیت دندان

تفاوت قیمت لمینت و کامپوزیت دندان

لمینت دندان و ونیر کامپوزیت دندان، دو روش متداول برای بهبود ظاهر کلی لبخند اشخاص است. هر کدام از این روش‌ها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند که درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم. همچنین درباره تفاوت قیمت لیمنیت و کامپوزیت دندان، اطلاعاتی را ارائه می‌دهیم. لمینت دندان و ونیر کامپوزیت، دو روش متداول برای بهبود ظاهر کلی لبخند اشخاص است. هر کدام از این روش‌ها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند که درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم. همچنین درباره تفاوت قیمت لمینت و کامپوزیت دندان، اطلاعاتی را ارائه می‌دهیم. از رنگ تا شکل و اندازه، هر دو گزینه در نهایت درمان‌های غیر تهاجمی است تا با استفاده از آن‌ها لبخندهایتان به زیباترین لبخندهای دنیا تبدیل شود، آن هم بدون نگرانی درباره ظاهر دندان‌هایتان. اما تفاوت این دو در چیست؟ برای فهمیدن این موضوع با ما همراه باشید.
ادامه
فلورایدتراپی برای کودکان

فلورایدتراپی برای کودکان

سالیان درازی است که در علم دندان‌پزشکی تاثیر فلوراید به‌عنوان یک ماده پیشگیری‌کننده از پوسیدگی دندان به اثبات رسیده است. شاید بزرگ‌ترین کمک به بهبود سلامت دندانی کودکان سرتاسر دنیا کشف و کاربرد فلوراید به‌عنوان یک اقدام پیشگیری از پوسیدگی باشد.
ادامه
مراقبت از دندان شیری

مراقبت از دندان شیری

معمولا هنگامیکه کودک شش ماهه است اولین دندان‌های شیری در دهان او ظاهر می‌شود. رویش بقیه این دندان‌ها تا پایان دو یا سه سالگی طول می‌کشد. تعداد دندان‌های شیری در هر فک ۱۰ عدد و در تمامی دهان ۲۰ عدد است. جویدن مواد غذایی تا سن شش سالگی بر عهده دندان‌های شیری است. در این سن دندان‌های دائمی شروع به روئیدن نموده، بتدریج جانشین آنها می‌گردند. بگونه‌ای که در سنین ۱۲ تا ۱۳ سالگی دیگر اثری از دندان‌های شیری نمی‌ماند و تمامی دندانها دائمی است.
ادامه
پوسیدگی دندان در کودکان

پوسیدگی دندان در کودکان

دندان های شیری خیلی مهم هستند؛ اگر بعضی این دندان ها زودتر از موعد بیفتند، دندان های دیگر جای آن ها را می گیرند و این مسئله باعث می شود جایی برای رشد دندان های اصلی باقی نماند. همچنین اگر از پوسیدگی دندان های شیری جلوگیری نکنید، ممکن است مجبور شوید هزینه زیادی برای درمان آن بدهید. علاوه بر آن، کودک درد زیادی می کشد و حتی شاید این خرابی دندان باعث عفونت های خطرناک شود.
ادامه
خدمات دندانپزشکی در بارداری

خدمات دندانپزشکی در بارداری

نه تنها مراجعه به دندانپزشکی در زمان بارداری ضرر ندارد بلکه زنان باردار باید به دندانپزشک مراجعه کنند. در واقع زنان باید قبل از تصمیم به بارداری از سلامت دندان‌های خود مطمئن شوند. اگر دندان‌هایشان نیاز به درمان داشته باشد حتما آنها را قبل از بارداری درمان کنند. زنان باید قبل از اقدام به بارداری عادت‌هایی مانند مسواک زدن، نخ دندان کشیدن و استفاده از دهانشویه را در خود تقویت کنند و با داشتن یک رژیم غذایی مناسب کلسیم و ویتامین دی بدنشان را تأمین کنند.
ادامه
انجام بلیچینگ دندان

انجام بلیچینگ دندان

اگر قصد دارید دندان های طبیعی خود را به نحوی اصلاح کنید که طرح لبخند تان مثل دوران جوانی زیبا و جذاب باشد؛ گزینه های مختلفی مانند نصب لمینت دندان یا کامپوزیت ونیر در دندانپزشکی زیبایی به شما پیشنهاد می شود. اما برای اینکه بدانید آیا کاندید مناسب برای کامپوزیت ونیر هستید یا خیر بهتر است با یک دندانپزشک متخصص مشورت کنید و با مقایسه کاربردها، مزایا و معایب ونیرهای دندانی بهترین روش را انتخاب کنید.
ادامه

لطفاً در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

‍‍‍‍ارسال گزارش

۱۴۰۰/۰۶/۰۷
سلام خسته نباشید به خانم دکتر من دوتا دندون بالا یکم امدن جلو هزینش چقدر میشه
۱۴۰۰/۰۵/۲۵
خانم دکتر دخترم ۵ سالشه دوتا دندون جلوش بینش ی سیاهی هست ایا مشکلی داره‌؟
۱۴۰۰/۰۵/۲۶

سلام،البته براى تشخيص ميزان پوسيدگى نياز به معاينه هست ولى در صورتى كه دندان درد و علائمى نداره،لازم نيست فعلا درمانى براش انجام بشه و با رعايت بهداشت،تغذيه صحيح،فلورايد تراپى و معاينات دوره اى كنترل بشه.

۱۴۰۰/۰۵/۲۵
سلام خانم دکترخسته نباشید من دندونم درد زیادی نداشت ولی چون میخواستم حامله شم رفتم دکتر گفت ک پوسیدگیش کمه ولی احتمال درد توحاملگی رو داره عصب کشی کرد الان سه هفته است ک نمیدونم دندونمه یا لثه بالای دندونم درد داره فقط میخوام دندون قروچه کنم دکترگف التهاب کرده اصلا خوب نمیشه چیکارکنم توروخدا اموکسی سلین هم ی مدت خوردم ولی همونه
۱۴۰۰/۰۵/۲۶

سلام،نياز هست كه از نزديك معاينه بشين و عكس هم لازم است تا نظر قطعى داده بشه و البته در صورت لزوم به متخصص درمان ريشه مراجعه بفرماييد.

۱۴۰۰/۰۳/۱۸
لمینیت خوبه یا کامپوزیت؟لطفا با ذکر دلیل گفته شود.ممنون
۱۴۰۰/۰۳/۱۹

سلام،بسته به شرايط دندان از نظر رنگ و سايز دندان و نياز بيمار هر كدام موارد استفاده خودشونو دارن كه البته با معاينه توسط دندانپزشك طرح درمان مناسب ارائه ميشود.

۱۴۰۰/۰۳/۱۲
سلام هزینه 3تا دندان جلو چقدر میشه
۱۴۰۰/۰۳/۱۷

سلام،براى اطلاع از تعرفه ها با شماره ٨٨١٠٨٤٠٧ تماس بگيريد.

۱۴۰۰/۰۱/۱۷
بیمه تکمیلی پارسیان دارم معرفی نامه انلاین دارید؟
۱۴۰۰/۰۱/۱۷

سلام،خير

۱۴۰۰/۰۱/۱۷
سلام توروخدا جواب بدین (دختر هستم) من ۱۴ سال و ۹ ماهم بود وقتی برای اولین بار پریود شدم فقط لکه بینی و کمی خون بود درکل کم بود ۵ روز بود بار بعد ۲۰ روز بعدش پریود شدم و فقط ۳ روز بود بعدش تا ۷..۸ ماه پریود شدم و الان دو سه ماه پریود نشدم من چیکار کنم توروخدا جواب بدین ایا مشکلی هست¿¿ الان نزدیک ۱۶ سالمه ولی فقط ۳ بار پریود شدم میخاستم بپرسم اگر سنوگرافی بدم متوجه خود ارضایی من میشن یا ن اصلا مشکل پریود نشدنم ممکنه از خود ارضایی باشه¿¿
۱۴۰۰/۰۱/۱۷

سلام.شما بايد با يك پزشك متخصص زنان مشورت بفرماييد.

۱۴۰۰/۰۱/۱۰
سلام خانم دکتر من تو ماه پنجم بارداری هستم ودندانهای عقل فک بالا از ماه اول بارداری شروع به شکستن کردن وخیلی درد دارن طوری که شبها از درد از خواب بیدار میشم میخواستم بپرسم آیا درمان یا مسکنی هست بتونم استفاده کنم
۱۴۰۰/۰۱/۱۱

سلام سه ماهه دوم باردارى درمانهاى اورژانسى دندانپزشكى رو ميشه انجام داد.به جاى استفاده مداوم از مسكن براى كشيدن دندان عقل به دندانپزشك مراجعه كنيد.

۱۴۰۰/۰۱/۰۲
سلام من 11 سالم هست و سر دندان عقل هام یه کم در اومده آیا وقتی که کامل در میایند درد داره منتظر پاسخ هستم .؟😧
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
سلام خسته نباشید ببخشید من چن روزه چن تا از دندونام درد داره امونمو بریده چن سال پیش پر کرده بودم ولی ۲ماه پیش افتادن بیمه و هزینه شو ندارم به دکتر مراجعه کنم تا دوباره ترمیم کنم قرصم مصرف کردم خوب نمیشه چیکار کنم لطفن راهنماییم کنید سپاسگزار میشم.
۱۳۹۹/۱۲/۲۳

سلام،حتما بايد به دندانپزشك مراجعه كنيد،درد دندان نياز به درمان ريشه داره

۱۳۹۹/۱۲/۲۰
سلام دندانهای اسیای دختر دو و نیم ساله من به دلیل خوردن شیر شبانه پوسیدگی دارد (یکیش شدیده) الان میشه براش کاری کرد؟
۱۳۹۹/۱۲/۱۸
سلام من یک دختر یک سال و پنج ماهه دارم که اصلا اشتها نداره و به همین دلیل اونو بردم دکتر و براش آزمایش نوشتن الان سه واحد آنزیم کبدش بالاتر از حد نرمال هست و کلسیمش هم یک واحد بالاتر از حد نرمال هست از نظر جسمی دخترم هیچ مشکلی نداره فقط کم اشتهاس و وزنش هم ۸ کیلو و دویست گرم هست وزن تولد دخترم یک کیلو و هفتصد و پنجاه گرم بود چون سه هفته زودتر از موعد دنیا اومد میشه دلیل بالا بودن آنزیم کبدش رو بگید؟؟
۱۳۹۹/۱۲/۲۲

سلام،در اين زمينه لازم است با يك پزشك متخصص كودكان مشورت بفرماييد

۱۳۹۹/۱۱/۲۹
سلام خانم دکترخسته نباشین من دندونم عفونت کرده امروز 1دونه سفالکسین مصرف کردم خودمم بچه 2ماهه دارم شیرخودمو میخوره ایا مشکلی براش داره یا نه? ایا سفالکسین ادامه بدم یا نه?
۱۳۹۹/۱۱/۲۶
سلام.ممنونم از حوصله تون خانم دکتر .هزینه چطور هست؟حقیقتش...
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
.سلام دخترم 4سالشه و پوسیگی جزئی برخی زیاد داره.ترمیم هست؟
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

سلام،البته نياز به معاينه حضورى هست ولى اگر پوسيدگى جزئى باشه،بله،نياز به ترميم هست.

۱۳۹۹/۱۱/۲۳
سلام، پسرم یک سالشه و چند تا دندوناشو یجا دراورده ولی یکی از دندونهای پیش فک بالاش به نظر تغییر رنگ داره و بزرگتره، وچند روزی هم میشه که خیلی بیتاب است و اصلا غذا نمیخوره و همش گریه میکنه. خواهش میکنم رهنمایی کنین.
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

سلام تا وقتى معاينه انجام نشه نميشه نظر قطعى داد.

۱۳۹۹/۱۱/۱۳
سلام من مادرسوشیاهستم پسرم 6سالشه مشکل تنبلی روده وذخیره آهن کلسیومش تموم شده درکنارش دندونهاش همگی خرابه وپوسیده ودردداره من چکارکنم توان مالی ندارم که دندونهاشودرست کنم آیادندانهای اودرچندسالگی میفتندچون دردهم داره ونمی تونه غذاخوب بخوره درچه سالی دندون جدیددرمیاره ممنون
۱۳۹۹/۱۱/۱۴

سلام.دندانهاى دائمى عقب بين سن ١٠ تا ١٢ سالگى رويش پيدا مى كنه پس براى رويش درست دندانهاى دائمى لازمه دندانهاى شيرى درست بشه.

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
سلام ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که از چه سنی باید برای دندان کودک به پزشک مراجعه کرد دختر من 7سال داره
۱۳۹۹/۱۱/۱۴

سلام.از زمان رويش اولين دندان شيرى حدود يك سالگى لازمه كودك جهت معاينه به دندانپزشك مراجعه كنه و تحت نظر دندانپزشك باشه.

۱۳۹۹/۰۸/۱۷
سلام خانم دکتر ایا برای ترمیم دندانهای خانمهای کم توان مالی هم تخفیفی دارید؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۸

سلام.لطفا شماره تماستون رو بفرماييد تا با شما تماس بگيريم

۱۳۹۹/۰۷/۲۲
باسلام؛ دخترم 9ساله هستن ودندانهای آسیاب 2تا بالا و2تا پایین تقریبا به عصب رسیده؛ لطف بفرمایید که درمان ریشه انجام می‌دهید و اگر مقدورهست هزینه تقریبا چقدرمیشود؟ ممنون ازشما
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

سلام،وقتتون بخير نياز هست كه از نزديك معاينه انجام بشه و ببينيم آيا دندان قابل نگهدارى هست يا نه،،،براى اطلاع از تعرفه ها با مطب تماس بگيريد لطفا:٨٨١٠٨٤٠٧

نظرات کاربران

ثبت نظر و امتیاز
۱۳۹۹/۰۹/۰۷
با سلام من ۱۷سالمه فکم خیلی صدا میده خسته شدم چیکار کنم
×
۸ / ۱
۸ / ۲
۸ / ۳
۸ / ۴
۸ / ۵
۸ / ۶
۸ / ۷
۸ / ۸
×