۱ رأی
شرح خدمات

دوره تکمیلی تناسلی از سوئیس
درمان و جراحی پروستات
جراح کلیه و مجاری
جراحی تومور مغزی و سرطان
جراحی های تهاجمی
میکروسکوپیک ناباروری
واریکوسل و بی اختیاری ادراری تناسلی
لیزر سنگ حالب و کلیه و مثانه وازکتومی
لیزر زگیل تناسلی
ختنه
hpv

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
دکتر محمدرضا جعفری
خواندنی‌های مرتبط
 بهترین فوق تخصص اورولوژیست تهران در سال ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲ کیست؟

بهترین فوق تخصص اورولوژیست تهران در سال ۱۴۰۳ / ۱۴۰۲ کیست؟

بهترین فوق تخصص اورولوژیست تهران را می‌شناسید؟ اصلا متخصص اورولوژی چه کار می‌کند؟ برای خانم‌ها مشاوره پزشکی می‌دهد یا آقایان؟ اختلالات ناباروری و ادراری مردان را درمان می‌کند؟ در نی‌نی‌بان تمام این پرسش‌ها را پاسخ داده‌ایم؛ بهترین دکتر اورولوژی و کلینیک‌های اورولوژی تهران را هم معرفی کرده‌ایم.
ادامه
بهترین دکتر واریکوسل در سال ۱۴۰۳/ ۱۴۰۲ را بشناسید!

بهترین دکتر واریکوسل در سال ۱۴۰۳/ ۱۴۰۲ را بشناسید!

واریکوسل، بزرگ شدن ورید‌های داخل کیسه‌های شل پوستی است که بیضه‌ها (اسکروتوم) را نگه می‌دارد. این ورید‌ها خون کم اکسیژن را از بیضه‌ها منتقل می‌کنند و واریکوسل زمانی اتفاق می‌افتد که خون در سیاهرگ‌ها جمع شود و گردش موثر نداشته باشد. روی این مقاله کلیک کنید تا با بهترین دکتر واریکوسل آشنا شوید.
ادامه
 بهترین دکتر بی اختیاری ادرار

بهترین دکتر بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار یا از دست دادن کنترل مثانه یک مشکل شایع است که برای آن‌هایی که دچارش هستند، شرم و ناراحتی را به همراه دارد. انتخاب بهترین دکتر بی اختیاری ادرار و استفاده از راهنمایی‌های او می‌تواند به رفع این مشکل کمک کند.
ادامه
بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران

بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران

اگر به دنبال بهترین کلینیک‌ها در زمینه لیزر زگیل تناسلی در تهران هستید، در این مقاله همراه ما باشید تا علاوه بر معرفی برخی از این کلینیک‌ها شما را بیشتر با نحوه این درمان آشنا کنیم.
ادامه

لطفاً در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

‍‍‍‍ارسال گزارش

۱۴۰۳/۰۳/۰۷
با سلام،مشکل نعوظ دارم،بیضه ی سمت چپ ورم و کمی درد دارم،دکتر ارولوژی گفتن بیا عمل اما نعوظ ربطی به ورم بیضه ندارد، ایا واقعا ورم و بیماری بیضه در نعوذ بی تاثیر است.
۱۴۰۳/۰۲/۰۲
سلام آقای دکتر من چند ماه پیش سنگینی بیضه داشتم و سونوگرافی گرفتم و معلوم شد که کیست 4mm در 5.5 توی بیضه سمت راستم دارم و دکتر برام چندتا قرص نوشت و الان با مراقبت ها و اینا بهترم میخواستم بدونم ورزش ممکنه باعث عود شدنش بشه؟ ورزش هایی مثل دویدن یا شنا رفتن

نظرات کاربران

ثبت نظر و امتیاز
۱۴۰۳/۰۲/۰۴
عالی
×
×