۲ رأی
شرح خدمات
پژوهشگاه رویان
پژوهشگاه رویان سال ۱۳۷۰ به عنوان مرکز جراحی محدود و با هدف ارائه خدمات درمانی به زوج‏‌های نابارور و پژوهش و آموزش در زمینه علوم باروری و ناباروری تاسیس شد. این پژوهشگاه فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی و نیز درمانی خود را در قالب سه پژوهشکده و دو مرکز خدمات تخصصی (مرکز درمان ناباروری و مرکز سلول درمانی) با راهبرد از علم تا کاربرد انجام می‌دهد. پژوهشگاه رویان در زمینه خدمات درمان ناباروری، سلول‌های بنیادی و زیست‌فناوری نیز تا کنون موفقیت‌های زیادی را به نام خود ثبت کرده است.پژوهشگاه رویان یکی از معروفترین مراکز درمان ناباروری و خاورمیانه است.
كلينيك تخصصي زنان:
كلينيك تخصصي زنان با بهره گيري از پيشرفته ترين امكانات و دستگاه هاي تشخيصي و درماني و با همكاري متخصصان و اعضاي هيئت علمي آمادگي كامل جهت ارائه خدمات دارد. اولتراسونوگرافي واژينال و ابدومينال، سونوگرافي داپلر سه بعدي و چهاربعدي،‌ لاپاراسكوپي،‌ هيستروسكوپي، هيستروسونوگرافي و شروع سيكل هاي درماني IUI, IVF, ICSI از جمله اقداماتي است كه در اين كلينيك انجام مي شود. ويزيت خانم توسط متخصص زنان و زايمان اولين قدم درماني زوج نابارور است. در اين ويزيت پزشك بعد از گرفتن شرح حال، تاريخچه بيماري و معاينه، آزمايش های لازم هورموني نظیر: LH ،FSH ، پروژسترون، استراديول، پرولاكتين و آزمایش هاي عملكرد تيروئيد و در صورت ضرورت لاپاراسكوپي، هيستروسكوپي و عكس رنگي از رحم را درخواست مــي كند و پس از مشاهده نتايج، روش درماني مناسب را پيشنهاد مي كند.
كلينيك تخصصي مردان (آندرولوژي):
معمولا در بعدازظهر همان روزي كه خانم ويزيت مي شود ويزيت آقا نيز قابل انجام است. در اين ويزيت بعد از گرفتن شرح حال و تاريخچه بيماري و انجام معاينه، آزمايش هاي هورموني و همچنين اسپرموگرام درخواست مي شود. در صورتي كه بيمار دچار آزواسپرمي باشد ممكن است كانديد عمل TESE يا PESA جهت استخراج اسپرم از بيضه يا اپيديديم باشد. به هرحال پزشك پس از مشاهده نتيجه آزمايش ها، روش درماني مناسب جهت زوجين را پيشنهاد مي كند.
×
×
تناسب قیمت و خدمات
(۰)
نحوه برخورد
(۰)
سرعت پاسخ دهی
(۰)
کیفیت خدمات
(۲)